تعمیر جاروبرقی ال جی

مرکز تخصصی تعمیرات جاروبرقی ال جی برای اطمینان از رضایت شما، بالاترین سطح خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می کند. از جمله خدمات جاروبرقی ال جی که در این مرکز به صورت تخصصی ارائه می شود می توان به تعمیرات جاروبرقی ال جی در تهران اشاره کرد.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی ال جی

رضایت مشتری

هدف مرکز تعمیرات بوش جلب رضايت شما با خدمات سريع و تعمير با کمترين هزينه ممکن و استفاده از قطعات اورجینال جاروبرقی ال جی می باشد.

تعمیر دستگاه با ضمانت

تعمیر جاروبرقی شما توسط متخصصان تعمیرگاه مرکزی با ارائه ضمانت نامه رسمی مرکز تعمیرات ال جی، برای اطمينان خاطر شما مشتريان انجام می شود.

خدمت رسانی سریع

در صورت تماس با تعمیرگاه مرکزی ال جی و اعلام مشکل دستگاه از طرف شما، تعمیرکار متخصص جاروبرقی ال جی به همراه قطعات مورد نیاز در سریع ترین زمان ممکن به محل شما اعزام می شود.

 

 • تعمیر گاه مرکزی آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات لوازم خانگی با تعهد کامل می باشند.
 • تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما
 • تعمیر سریع و تضمینی با قطعات اورجینال ضمانت دار
 • ۶ ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته
 • اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی لوازم خانگی در سریعترین زمان ممکن به محل شما

نکات نگهداری جاروبرقی ال جی

عیب یابی جاروبرقی ال جی

تعمیر جاروبرقی ال جی

مرکز تخصصی تعمير جاروبرقی ال جی

 

خدمات ارائه شده در مرکز تعمير جاروبرقی ال جی منحصر به اشکال خاصی نيست و تعمير تمامی ایرادهای مرتبط با اين دستگاه را شامل می شود. هدف نهایی مرکز تعمير جاروبرقی LG سرویس و تعمير قطعات معيوب اين دستگاه است؛ از اين‌ رو حدالامکان از تعويض قطعات اورجينالِ جاروبرقی خودداری می گردد، تا دستگاه کيفيت اوليه خود را از دست ندهد و بتواند با همان قطعات اصلی به کار خود ادامه دهد.

اما از سویی ديگر در صورتی که ميزان نقص دستگاه بالا بوده و نياز به تعويض برخی قطعات باشد، به شما اين اطمينان را می‌دهيم که قطعات جايگزين شده در مرکز تعمير جاروبرقی ال جی از بالاترين سطح کيفی برخوردار باشند. تعميرات جاروبرقی ال جی در صورتی که به دست کارشناسان اين حيطه و با استفاده از تجهيزات تخصصی اين کار انجام پذيرد، می‌تواند کيفيت اوليه اين محصول را بازيابی کرده و مجدداً به کاربر، لذت کار با يک دستگاه نو و سالم را بچشاند.

علاوه بر اين متخصصان ما نکات و توصيه های مهمی در رابطه با نگهداری و طرز استفاده صحيح از جاروبرقی ال جی را به شما آموزش خواهند داد تا بتوانيد از دستگاه خود استفاده بهتری داشته باشيد. برای ثبت درخواست تعميرات جاروبرقی ال جی خود می توانيد فرم درخواست تعميرات را تکميل و يا با شماره ۴۴۳۸۰۸۳۵-۰۲۱ تماس حاصل فرماييد.

 

تعمیر جاروبرقی ال جی

 

 

 

مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی در تمام مناطق استان تهران به صورت پراکنده قرار گرفته است، در نظر داشته باشید که وجود قطعات اصلی در تمامی شعب، باعث می شود تا شما برای تعمیر جاروبرقی ال جی به مشکل برنخورید و به این اطمینان خاطر برسید که در صورت خرابی جاروبرقی ال جی در اولین فرصت جاروبرقی شما تعمیر خواهد شد. متخصصان مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی به صورت تخصصی و پیشرفته آموزش دیده اند تا هر مدل جاروبرقی ال جی را به راحتی و با سرعت تعمیر کنند. کلیه خدماتی که در این مرکز انجام می شود با ضمانت نامه کتبی و رسمی شرکت به مشتریان ارائه می شود.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی

 

شما برای ارتباط با متخصصان تعمیر جاروبرقی ال جی در تهران و یا تعمیرات جاروبرقی ال جی در محل می توانید با تماس با شماره های درج شده و یا به صورت اینترنتی در ارتباط باشید و همچنین از پشتیبانان جهت تعمیرات جارو برقی ال جی در منزل کمک بگیرید. مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی با دارا بودن بهترین متخصصان و کارشناسان در امر تعمیرات جاروبرقی ال جی خدماتی را به شما ارائه می دهند که شامل موارد زیر می باشد:

 

 • سرویس دوره ای و یا سالیانه جاروبرقی ال جی

 • مراجعه کارشناس جهت تعمیرات جاروبرقی ال جی در منزل یا محل مورد نظر

 • دارا بودن متخصصان کاربلد و زبده در امر تعمیرات و سرویس جاروبرقی ال جی

 • تعویض و یا تعمیر موتور جاروبرقی ال جی

 • تعویض بلبرینگ های موتور

 • تعویض ذغال و بالشتک جاروبرقی ال جی

 • تعویض پروانه و کلکتور جاروبرقی ال جی

 • تعویض قطعات جانبی جاروبرقی ال جی مانند فیلترها، لوله و اتصالات و...

 • تعویض یا تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی ال جی

 • تعمیر یا تعویض برد الکتریکی جاروبرقی ال جی

 

همچنین قیمت تعمیر جاروبرقی ال جی نیز بسیار مقرون به صرفه می باشد و تا زمان پایان گارانتی تعمیرات، تمامی خدمات رایگان می باشد.

خدمات پس از فروش جاروبرقی ال جی

 

خدمات پس از فروش جاروبرقی ال جی (LG) يکي از مؤثر ترين اهداف بارازيابی محصولات و لوازم خانگی ال جی است که توانسته است طی سال‌ها تلاش در صدها مرکز تخصصی تعميرات ال جی گام بزرگی را در زمينه تعمير ، سرويس و خدمات پس از فروش جاروبرقی ال جی بردارد.

با وجود اين پشتيبانی، شما حتی بعد از سال ها استفاده از لوازم خانگی ال جی تنها نيستيد و اگر مشکلی هر چند کوچک داشته باشيد تيم فنی خدمات جاروبرقی ال جی به صورت شبانه روز در مرکز تخصصی تعميرات لوازم خانگی ال جی در سراسر ايران در کمترين زمان ممکن آماده خدمت رسانی به شما هستند.

در صورتی لوازم خريداري‌ شده شما دارای گارانتی می باشد و اعتبار گارانتی دستگاه تمام نشده است از شماره سريال محصول خود که داخل دفترچه گارانتی است استفاده کرده و با شماره های داخل دفترچه تماس برقرار کنيد.

تعمیرات جاروبرقی ال جی به صورت تخصصی

 

همانطور که میدانید جاروبرقی های پیشرفته ی امروزه نیز به صورتی تولید می شوند که بسیار جمع جور می باشند و تمامی قطعات در کنار یکدیگر جاسازی می شوند.

مشکلات جزئی و ساده به راحتی توسط خودتان در منزل قابل حل می باشد و برای گرفتن راهنمایی شما می توانید از پشتیبانان تعمیر جاروبرقی ال جی در تهران کمک بخواهید.

گاهی در جاروبرقی مشکلاتی رخ می دهد که قابل حل توسط شما و یا پشتیبانان نمایندگی تعمیر جاروبرقی ال جی نمی باشد و نیاز است تا به صورت تخصصی مورد بررسی قرار بگیرد.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی در تهران و سایر شهر ها با استخدام متخصصان کارآمد و کاردان به صورت ۲۴ ساعت از شبانه روز در ۷ روز هفته منتظر شما هستند تا تمامی مشکلات و خرابی های شما را حل کنند.

متخصصان مراکز تعمیرات جاروبرقی با توجه به مدل جاروبرقی ال جی برای شما متخصصان ویژه ای را می فرستند که در رابطه با همان مدل آموزش دیده اند. این متخصصان بدون خطا و اشتباه به صورت تخصصی به تعمیرات جاروبرقی شما می پردازند و در صورتی که قطعات جاروبرقی را تعویض کنند قطعات تا یکسال گارانتی و ضمانت می شود که در صورت مشکل می توانید با متخصصان تماس بگیرید.

 عیب یابی و رفع عیب های جاروبرقی ال جی

 در بسیاری از موارد متخصصان نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی در تهران علت بیشتر تماس ها را برای برخی از مشکلات بیان می کنند که در این قسمت با آنها آشنا خواهید شد و دومین سوالی که حین تماس با نمایندگی تعمیر جاروبرقی ال جی در تهران از متخصصان پرسیده می شود قیمت تعمیر جاروبرقی ال جی می باشد که برای پاسخ به این سوال باید تمامی مشکلات بررسی شود تا قیمت مشخص شود.

جاروبرقی مکش ضعیفی دارد و یا مکش ندارد

 

گاهی حین جارو کشیدن متوجه می شوید که مکش جاروبرقی کم شده است و سطح موردنظر به خوبی تمیز نمی شود. هنگامی که برس جاروبرقی را بر روی سطوح می کشید نوعی صدای خفگی از جاروبرقی شنیده می شود. از دلایل ضعیف شدن مکش جاروبرقی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 پر بودن کیسه ی جاروبرقی ال جی، گیر کردن اشیاء در خرطوم و اتصالات جاروبرقی ال جی و یا مسدود بودن فیلترهای ورودی و خروجی.

یکی از دلایل مهم دیگری که باعث کاهش مکش جاروبرقی ال جی می شود، آسیب دیدن موتور آن می باشد. این حالت به دلیل ورود گرد و خاک به داخل موتور و یا استفاده ی مداوم در حالت کیپ بودن فیلتر، پاکت و شلنگ اتفاق می افتد.

همچنین گاهی به دلیل خرابی برد الکترونیک، ولوم دستگاه از کار می افتد. و روی حالت مینیمم ثابت می ماند. بعد از بررسی فیلترها و پاکت و اتصالات اگر مشکل مکش برطرف نشد، ایراد از برد الکترونیک یا موتور جاروبرقی می باشد. در این صورت می بایست دستگاه توسط متخصص تعمیر جاروبرقی ال جی بازدید شود. شما می توانید برای ثبت درخواست تعمیر جاروبرقی ال جی  با شماره ی ۴۴۳۸۰۸۴۹-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

جاروبرقی ال جی داغ می کند

 

داغ شدن موتور جاروبرقی ال جی تا اندازه ای طبیعی است. اما اگر حرارت تولید شده بیش از حد طبیعی باشد، احتمال وجود مشکل در موتور جاروبرقی وجود دارد. در برخی شرایط کاربران از جاروبرقی ال جی بیشتر از توان نرمال انتظار دارند و گرد و خاک های ساختمانی و یا آشغال های خیس را نیز با جاروبرقی مکش می کنند، که باعث می شود موتور بیش از اندازه داغ شود. برخی از افراد حین تماس تلفنی یا انجام کارهای متفرقه هنگام جاروکشیدن منزل، جاروبرقی را روشن میگذارند. اگر مدت زمان روشن ماندن جاروبرقی بیش از اندازه باشد باعث نیم سوز شدن موتور نیز می شود.

متخصصان تعمیرات جاروبرقی ال جی در محل گاهی نیز داغ شدن جاروبرقی را به دلیل کثیف بودن فیلتر جاروبرقی می دانند.  شما می توانید با بررسی فیلتر جاروبرقی و تمیز نمودن آن، مشکل داغ شدن را حل کنید. همچنین پر بودن پاکت جاروبرقی باعث مسدود شدن مسیر ورودی هوا به موتور می شود در نتیجه داغ شدن موتور را به دنبال دارد.

در صورتی که در این حالت از جاروبرقی استفاده ی مکرر شود موتور جاروبرقی آسیب جدی می بیند. برای تعویض و یا تعمیر موتور جاروبرقی باید با متخصصان تعمیرات جاروبرقی ال جی در تهران و یا مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی در محل تماس بگیرید تا مشکل جاروبرقی شما را حل کنند.

جاروبرقی ال جی روشن نمی شود

 

زمانی که تصمیم به نظافت منزل و روشن کردن جاروبرقی دارید، اگر با فشار دادن دکمه ی پاور متوجه شدید که جاروبرقی روشن نمی شود، ابتدا پریز برق و دوشاخه را چک کنید. ممکن است برق ساختمان یا پریز مورد نظر قطع شده باشد. اگر مشکل از برق ورودی نبود دلایل متعددی برای این ایراد وجود دارد. عیب یابی خاموش بودن جاروبرقی ال جی نیازمند باز شدن جاروبرقی و بررسی همه ی قطعات داخلی جاروبرقی می باشد. این کار حتما باید توسط تکنسین متخصص تعمیر جاروبرقی ال جی انجام گیرد.

از جمله دلایل فنی که باعث روشن نشدن جاروبرقی ال جی می شود عبارت اند از:

 • خرابی موتور; شامل سوختن کامل موتور یا بخشی از سیم پیچی، خرابی کلکتور، خرابی ذغال ها و ...

 • خرابی برد الکترونیک

 • مشکل در سیم جمع کن; شامل خرابی پلاتین ها، شکستن پایه، خرابی کابل و ...

برای تعمیر جاروبرقی ال جی می توانید درخواست خود را در قسمت ثبت درخواست یا شماره گیری ۴۴۳۸۰۸۴۹-۰۲۱ ثبت کنید تا کارشناسان مرکز تعمیرات ال جی در کم ترین زمان مشکل جاروبرقی شما را حل کنند.

جاروبرقی ال جی بوی سوختگی می دهد

 

در برخی موارد کاربران جاروبرقی به دلیل استشمام بوی سوختگی حین استفاده از جاروبرقی با مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی تماس می گیرند. بعضا دود بد بویی نیز از جاروبرقی خارج می شود. دلیل اصلی و رایج چنین مشکلاتی خرابی موتور جاروبرقی می باشد. در این حالت به محض متوجه شدن بوی سوختگی جاروبرقی را بلافاصله خاموش کنید و به هیچ وجه به برق نزنید. اگر به موقع متوجه ی این موضوع شوید، احتمال اینکه موتور جاروبرقی تعمیر شود وجود دارد و شاید نیازی به تعویض آن نباشد. اما اگر به صورت مکرر در این حالت از جاروبرقی استفاده کنید آسیب جدی به موتور وارد می شود و می بایست حتما تعویض شود.

کارشناسان تعمیر جاروبرقی ال جی دلیل اصلی این ایراد را ورود آب و مایعات به داخل موتور، مسدود بودن فیلترهای ورودی و خروجی و پر بودن پاکت جاروبرقی می دانند. در برخی موارد مشتریان به دلیل جمع آوری گرد و خاک ساختمانی با جاروبرقی این اتفاق را رقم می زنند. متخصصان تعمیرات جاروبرقی جهت تعمیرات جاروبرقی در منزل به محل مورد نظر مراجعه کرده و تا جایی که بتوانند به تعمیر جاروبرقی در محل می پردازند و در صورتی که مشکل جدی باشد آن را مراکز تعمیراتی ارجاع می دهند و ظرف مدت ۲۴ ساعت مشکل جاروبرقی را برطرف می کنند.

در صورت بروز این مشکل نگران نباشید. کافیست با شماره ی ۴۴۳۸۰۸۴۹-۰۲۱ تماس بگیرید تا همکاران ما در اسرع وقت در محل شما حضور یابند.

خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی

 

آیا برای شما این اتفاق افتاده است که حین جارو کشیدن مکانی، جاروبرقی ال جی ناگهان خاموش شود؟!  دراین لحظه شما مجددا با فشردن دکمه ی روشن سعی می کنید جاروبرقی را روشن نمایید، اما جاروبرقی دیگر روشن نمی شود! در ادامه دلایلی را که باعث بروز چنینن مشکلی در جاروبرقی ال جی شده است را بررسی می کنیم.

اولین دلیل احتمالی خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی می تواند سوختن موتور جاروبرقی می باشد. ابتدا بهتر است سیم و دوشاخه جاروبرقی مورد بررسی قرار بگیرد، که ممکن است در آن قطعی ایجاد شده باشد.

گاهی ممکن است برق محیط قطع شده باشد و پریز برق مورد استفاده، برق نداشته باشد. اگر مشکل در سیم نبود، علاوه بر احتمال سوختن موتور، امکان خرابی سیم جمع کن و برد الکترونیک نیز وجود دارد. 

برای تشخیص این مشکل بهتر است شما از متخصصان تعمیر جاروبرقی ال جی در تهران و یا مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی در محل کمک بخواهید تا مشکل را بررسی و به تعمیرات جاروبرقی در منزل شما بپردازند.

سروصدای زیاد جاروبرقی ال جی

 

 گاهی ممکن است حین استفاده از جاروبرقی، متوجه ی صدای ناهنجار و غیرعادی موتور جاروبرقی شوید. به طور کلی در اکثر مواقع صدای زیاد جاروبرقی مربوط به آسیب دیدن موتور می باشد. عواملی که باعث خرابی و به صدا افتادن موتور می شوند عبارت اند از:

 • کشیدن آب و مایعات با جاروبرقی

 • پر شدن پاکت یا پاره شدن آن

 • استفاده از جاروبرقی بدون پاکت

 • مسدود بودن فیلتر های ورودی و خروجی

 • گیر کردن آشغال در لوله و اتصالات و مسدود کردن آن ها

هنگامیکه متوجه ی صدای زیاد جاروبرقی ال جی شدید، برای بررسی پروانه و بلبرینگ ها به هیچ عنوان قسمت موتور را دستکاری نکنید. برای رفع صدای ناهنجار بهتر است از متخصصان تعمیرات جاروبرقی ال جی در منزل  یا مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی در تهران و سایر نقاط کمک بخواهید. هنگامی که شما به دستکاری قسمت های حساس جاروبرقی می پردازید ناخواسته باعث می شوید برای جاروبرقی شما مشکلات بزرگ تر و غیر قابل حل پیش بیاید. در نتیجه هزینه های تعمیر نیز افزایش می یابد.

سیم جمع کن جاروبرقی ال جی خراب است

 

اگر سیم جاروبرقی جمع نمی شود، سیم به صورت کامل بیرون نمی آید یا در حین کارکردن خود به خود جمع می شود، مشکل از خرابی سیم جمع کن می باشد. سیم جمع کن جاروبرقی ال جی مکانیزم نسبتا پیچیده ای دارد و شامل فنر، ترمز، قرقره، شفت و پایه می باشد. در صورت بروز این مشکل متخصصان مرکز تعمیرات ال جی، برای کاهش هزینه ها، تا جایی که ممکن است سعی در تعمیر قطعات معیوب سیم جمع کن دارند. از جمله تعمیراتی که در کارگاه تعمیر جاروبرقی ال جی انجام می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

 • شارژ فنر سیم جمع کن و تعویض فنر

 • تعمیر یا تعویض ترمز سیم جمع کن

 • جوشکاری پلاستیک شفت سیم جمع کن

 • تعمیر یا تعویض  پایه سیم جمع کن

 • تعمیر یا تعویض قرقره

 • بازسازی و تعویض پلاتین های سیم جمع کن

 • تعمیر یا تعویض پدال سیم جمع کن

 

معمولا در اثر استفاده ی نامناسب از سیم جمع کن توسط کاربران سیم جمع کن خراب می شود. مثلا بیرون کشیدن کابل تا انتها از جمله مواردی است که باعث ایجاد خرابی در سیم جمع کن می شود. بهتر است که نیم متر انتهای کابل با استفاده از چسب های رنگی علامت گذاری شود تا حین بیرون کشیدن کابل مراقب باشید که بیشتر از آن کابل را نکشید.

تامین قطعات و لوازم جانبی جارو برقی ال جی

 

قطعات جاروبرقی ال جی به مرور زمان در اثر استفاده ی مداوم، فرسوده و معیوب می شوند. یکی از مشکلاتی که مشتریان جاروبرقی ال جی پس از خرابی قطعات جانبی (مانند لوله و اتصالات، برس، فیلترها و ...) با آن روبه رو می شوند پیدا نکردن مراکز مشخص برای تهیه و خریداری لوازم یدکی می باشد. خوشبختانه ما در مرکز خدمات جاروبرقی ال جی با داشتن انواع قطعات مدل های مختلف جاروبرقی های ال جی این مشکل را برای شما مشتریان گرامی برطرف کرده ایم. برای سفارش و دریافت قطعه ی مورد نیاز برای جاروبرقی ال جی خود کافیست با شماره ی ۴۴۳۸۰۸۳۵-۰۲۱ تماس گرفته یا عکس قطعه ی مورد نظر را به شماره واتساپ ۰۹۳۶۲۴۹۶۰۸۷ ارسال نمایید.

از جمله قطعات موجود شامل انواع:

 • فیلترهای ورودی و خروجی
 • برس و پارویی
 • لوله تلسکوپی
 • شلنگ و خرطومی (کنفی و معمولی)
 • پاکت های یکبار مصرف و دائمی 
 • جاپاکتی 
 • زبانه ی درب
 • بدنه (قاب بالا، کفی، درب فیلتر خروجی)
 • کلیدهای ولوم و پاور
 • چرخ و ...

همکاران ما به صورت شبانه روزی آماده ی پاسخگویی و ثبت سفارشات شما هستند. قطعات مورد نیاز شما با نازل ترین قیمت و بهترین کیفیت در محل شما تحویل داده می شود. ارسال قطعات برای همه ی استان ها و شهرهای کشور امکان پذیر است.

تعمیر جاروبرقی ال جی در منزل

 

برخی از مشکلات در جاروبرقی ال جی وجود دارد که ارزش تماس تلفنی جهت کمک از متخصص را ندارد و شما به راحتی با مطالعه ی مطالب این سایت و یا دانسته های خود می توانید به برطرف کردن این مشکلات بپردازید.

از جمله مشکلاتی که برای جاروبرقی ال جی به وجود می آید و به متخصصان نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی در محل نیازی نیست شامل موارد زیر است:

 

 • مشکل در پاکت جاروبرقی

 • گیر کردن اشیا در خرطومی جاروبرقی

 • قطعی برق منزل

 • تعویض فیلترهای ورودی و خروجی

 • تعویض لوله و اتصالات

 • گیر کردن پرز و مو در قسمت برس

 

هنگامی که برای انجام تعمیر جارو برقی در منزل اقدام می کنید باید چندین نکته را رعایت کنید تا از خطرات احتمالی پیشگیری شود. این نکات شام موارد زیر می باشد:

 

 • در صورت داشتن تخصص کافی می توانید اقدام به تعمیرات جاروبرقی در منزل کنید.

 • وسایل لازم جهت تعمیرات جاروبرقی را به همراه داشته باشید.

 • قبل از انجام تعمیر جاروبرقی در محل باید جاروبرقی را از برق جدا کنید.

 • برای تعمیرات جاروبرقی در محل از پشتیبانان تعمیر جاروبرقی در تهران یا مراکز تعمیر جاروبرقی در محل کمک بگیرید.

 • قبل از باز کردن جاروبرقی برای انجام تعمیرات کیسه و خرطوم را بررسی کنید.

 • از دستکاری موتور و اجزای آن بپرهیزید.

 • در صورتی که مشکل را نتوانستید بیابید قبل از دستکاری با متخصصان مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی ۴۴۳۸۰۸۴۹-۰۲۱ در تهران و یا سایر نقاط شهرتان تماس بگیرید.

 

متخصصان تعمیر جاروبرقی ال جی در تهران، مشاوران تعمیرات جاروبرقی در محل را نیز برای شرکت استخدام کرده اند تا افراد به راحتی بتوانند از مشاوره ی آن ها استفاده کرده و به تعمیر جاروبرقی ال جی در منزل می پردازند.

نکات مهم در استفاده و نگهداری از جاروبرقی ال جی

برای اینکه شما به راحتی بتوانید از جاروبرقی برای مدت طولانی و بدون دردسر استفاده کنید و هزینه های زیادی را جهت تعمیرات جاروبرقی ال جی نپردازید، باید نکاتی را در حین استفاده از جاروبرقی رعایت کنید.

 • پاکت را مرتباً تعویض کنید

 

یکی از سریعترین و آسان ترین کارهایی که می توانید برای جاروبرقی خود انجام دهید این است که بطور منظم کیسه را تعویض کنید. بسیاری از مردم تصور می کنند که کیسه ها فقط زمانی قابل تعویض هستند که کاملا پر شده یا ترکیده باشند. با این حال، برای اینکه دستگاه تان به بهترین شکل ممکن کار کند کیسه را در زمان پر شدن ۲/۳ تعویض کنید، نه زمانی که کاملاً با خاک پر شده باشد. اگر جاروبرقی شما کیسه ی دائمی دارد، بعد از پر شدن نصف کیسه آن را تخلیه کنید و بشویید و بعد از خشک شدن مجددا مورد استفاده قرار دهید.

 

 • اطمینان حاصل کنید که کیسه به درستی وصل شده است

 

انجام این کار ساده به نظر می رسد، اما با وجود مدل های مختلف، قرار دادن پاکت ممکن است برای بعضی از افراد تا حدودی دشوار باشد. اگر کیسه به درستی وصل نشده باشد، می توانید متوجه شوید که آشغال و گرد و خاک آنطور که باید وارد پاکت نمی شود، اما در عوض قسمت داخلی جاروبرقی شما را پر می کند. این می تواند به جاروبرقی صدمه بزند.

 

 • چرخ برس را تمیز کنید

 

چرخ های برس جاروبرقی خود را بررسی کنید. با گذشت زمان، پرز، نخ، مو و کرک به دور چرخ ها پیچیده می شود که می تواند مانع از حرکت برس شود. برای تمیز کردن این موارد می توانید از دم باریک، موچین و چاقو استفاده کنید.

 

 

 • فیلترها را به موقع عوض کنید

 

یکی از قطعات مصرفی در جاروبرقی ال جی فیلترهای ورودی و خروجی است. اگر به طور متوسط در هفته دو بار از جاروبرقی استفاده می کنید حتما سالی یک بار فیلترها را تعویض کنید.

 

 

 • سرویس دوره ای یا سالیانه برای جاروبرقی خود در نظر بگیرید
 • در صورت مشاهده ی کوچکترین مشکل با متخصصان تعمیر جاروبرقی ال جی در تهران یا سایر نقاط تماس بگیرید.
 • در حین کار با جاروبرقی از کشیدن بیش از حد سیم جاروبرقی بپرهیزید.
 • در حین جم کردن سیم جارو برقی به محل سیم دقت کنید تا جایی گیر نکرده باشد.
 • از کیسه های یکبار مصرف دوباره استفاده نکنید که قدرت مکش را پایین آورده وباعث آسیب دیدن موتور جاروبرقی ال جی می شود.
 • جارو برقی را به طور منظم و مداوم روشن نگذارید.
 • در صورت شنیدن صداهای ناهنجار با متخصصان مرکز تعمیر جاروبرقی ال جی تماس بگیرید ویا جارو برقی را به مرکز تعمیرات ال جی برسانید.
 • گاهی به دلیل کارکرد نامناسب بوی سوختگی از جاروبرقی بلند می شود که بهتر است آن را از برق کشیده و به مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی ببرید.

 

هزينه تعمير جاروبرقی ال جی

 

 

مرکز تعمیرات ال جی در راستای جلب رضايت مشتری مفتخر است، کليه هزينه های تعميرات ماشين جاروبرقی را با جزئيات شفاف سازی نمايد، اميدواريم با رعايت کردن قوانين مشتری مداری جايگاه خود را در عرصه خدمات لوازم خانگی ال جی حفظ نماييم .

چنانچه نياز به تعمير جاروبرقی ال جی داريد و هزينه آن برای شما سنگين می باشد، کافیست از طريق فرم درخواست يا شماره های تماس مرکز تعمیرات ال جی در سراسر تهران تماس حاصل نماييد تا از خدمات ارزان جاروبرقی در مجموعه ما بهره مند شويد و نگرانی بابت هزينه تعميرات ماشين جاروبرقی خود نداشته باشيد.

 بايد به اين موضوع دقت نماييد که کيفيت قطعات با هزينه تعميرات جاروبرقی رابطه مستقيم دارد. هزینه دقیق تعمیرات و تعویض قطعات جاروبرقی ال جی بعد از عیب یابی دقیق به مشتری اعلام می شود. در صورت تمایل و توافق مشتری اقدامات لازم برای تعمیر جاروبرقی ال جی انجام می پذیرد. لازم به ذکر است که کليه هزينه ها و قيمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحاديه محاسبه می شود و بعد از کسر تخفيف های مورد نظراز مشتری دریافت خواهد شد. 

تعمير جاروبرقی ال جی در تهران

 

مرکز تعمیرات ال جی مرکز تخصصی جاروبرقی ال جی در سراسر تهران شعبه هایی را ايجاد کرد است تا تمامی کاربران جاروبرقی ال جی جهت تعمير جاروبرقی ال جی در تهران به راحتی به تعمیرکار متخصص دست یابی داشته باشند و با خیال راحت تعمیر دستگاه خود را به ما بسپارند.

نمايندگی تعمير جاروبرقی ال جی سعی کرده است که در تمام مناطق شمال، جنوب، شرق و غرب تهران شعبه ايجاد کند تا همشهريان گرامی در سريعترين زمان ممکن به تعميرکاران جاروبرقی ال جی دسترسی داشته باشند و فقط با يک تماس در کمترين زمان ممکن تکنسين تعمير جاروبرقی ال جی در محل شما حضور پيدا کرده و مشکل جاروبرقی شما را حل کند.

مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی با داشتن چندين شعبه در شمال تهران، شرق تهران، جنوب تهران، غرب تهران اين شرايط را به وجود آورده که تعميرات و سرويس لوازم خانگی شما به سرعت انجام شود. شما می توانيد برای سرويس های دوره ای جاروبرقی خود با نمایندگی تعمیرات ال جی تماس بگیريد و در خواست سرويس دوره ای کنيد تا از خرابی جاروبرقی شما جلوگيری شود.

 

 

14 دیدگاه

 • قلندری

  سلام وقت بخیر. جاروبرقیه ما مکشش خوبه خوب کار می کنه اما بعد از یه مدت کوتاه داغ میکنه لطفا راهنمایی میکنید مشکل از چیه؟

  • admin

   عوامل زیادی هستن که باعث داغ شدن جاروبرقی میشه، پاکت جاروبرقی رو تمیز و یا در صورت نیاز تعویض کنید در صورت حل نشدن، مشکل میتونه از ترموستات یا خود موتور باشه.

 • شهبازیان

  سلام فیلتر جاروبرقی میخوام مدل VB7120HRF موجود دارین؟

  • admin

   عکس فیلتر یا دستگاه رو به شماره ی 09362496087 واتساپ کنید و استعلام بگیرید.

 • سهیلا ساداتی

  سلام داشتم با جاروبرقی کار میکردم یهو در باز شد فیلتر خروجی پرت شد بیرون دلیلش چیه که این مدلی شد؟

  • admin

   سلام موتور تحت فشار در حال کار بوده و نیاز به بررسی داره.

 • لیلا تالانه

  سلام حین کار با جارو خاموش شد و بوی سوختگی بلند شد امکان داره دلیل سوختگی موتور نباشه البته من از ترس دیگه روشنش نکردم.

  • admin

   سلام. احتمالش ضعیفه. جارو رو روشن نکنید و با ما تماس بگیرید تا تکنسین به طور دقیق تر مشکل رو بررسی کنه.

 • اعظم مختاری

  سلام جاروبرقی ما خیلی صداش بلند شده یعنی موتورش خراب شده؟

  • admin

   صدای بلند جاروبرقی به دلیل خرابی بلبرینگ هاست البته که کلکتورهای موتور هم باید بررسی بشن.

 • اسراری

  سلام ولوم جاروی ما کار نمیکنه فقط روی یه قدرت مونده موتور به نظر سالم میرسه چون مثل قبل داره کار می کنه

  • admin

   سلام. ولوم جاروبرقی خراب شده می تونید برای ثبت درخواست با شماره ی 02147639 تماس بگیرید

 • رودکی

  سلام جاروبرقی ما آب کشیده روشن نمیشه. سوخنه؟ هزینه ی تعمیر چقدره؟

  • admin

   سلام. باید توسط تکنسین بازدید بشه بعد از بررسی کامل اعلام هزینه می شه.

 • ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *