نمایندگی تعمیر جاروبرقی آاگ

مرکز تخصصی تعمیرات جاروبرقی آاگ برای اطمینان از رضایت شما، بالاترین سطح خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می کند. از جمله خدمات جاروبرقی آاگ که در این مرکز به صورت تخصصی ارائه می شود می توان به تعمیر جاروبرقی آاگ در تهران اشاره کرد.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی آاگ

رضایت مشتری

هدف مرکز تعمیرات آاگ جلب رضايت شما با خدمات سريع و تعمير با کمترين هزينه ممکن و استفاده از قطعات اورجینال جاروبرقی آاگ می باشد.

تعمیر دستگاه با ضمانت

تعمیر جاروبرقی شما توسط متخصصان تعمیرگاه مرکزی با ارائه ضمانت نامه رسمی مرکز تعمیرات آاگ، برای اطمينان خاطر شما مشتريان انجام می شود.

خدمت رسانی سریع

در صورت تماس با تعمیرگاه مرکزی آاگ و اعلام مشکل دستگاه از طرف شما، تعمیرکار متخصص جاروبرقی آاگ به همراه قطعات مورد نیاز در سریع ترین زمان ممکن به محل شما اعزام می شود.
تعمیر جاروبرقی آاگ

 

 • تعمیرگاه مرکزی آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات لوازم خانگی با تعهد کامل می باشند.
 • تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما انجام می گیرد.
 • تعمیر سریع و تضمینی با قطعات اورجینال و ضمانت دار ارائه می گردد.
 • ۶ ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته 
 • اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی لوازم خانگی در سریعترین زمان ممکن به محل شما صورت می گیرد.

نکات نگهداری جاروبرقی آاگ

عیب یابی جاروبرقی آاگ

تعمیر جاروبرقی آاگ

مرکز تخصصی تعمير جاروبرقی آاگ

 

خدمات ارائه شده در مرکز تعمير جاروبرقی آاگ منحصر به اشکالی خاص نيست و تعمير تمامی عيوب مرتبط با اين دستگاه را شامل می گردد. هدف اصلی مرکز جاروبرقی AEG تعمير انواع مدل های جاروبرقی و تامین قطعات مصرفی مانند فیلترها، لوله و اتصالات، پاکت و ... می باشد.

در صورتی که ميزان نقص دستگاه بالا بوده و نياز به تعويض برخی قطعات باشد، به شما اين اطمينان را می‌دهيم که قطعات جايگزين شده در مرکز تعمير جاروبرقی آاگ، اورجینال و از بالاترين سطح کيفی برخوردار باشند. تعميرات جاروبرقی آاگ در صورتی که به دست کارشناسان اين حيطه و با استفاده از تجهيزات تخصصی اين کار انجام پذيرد، می‌تواند کيفيت اوليه اين محصول را بازيابی کرده و مجدداً به کاربر، لذت کار با يک دستگاه نو و سالم را بچشاند.

علاوه بر اين متخصصان ما نکات و توصيه های مهمی در رابطه با نگهداری و طرز استفاده صحيح از جاروبرقی آاگ را به شما آموزش خواهند داد. تا بتوانيد از دستگاه خود استفاده بهتری داشته باشيد. برای ثبت درخواست تعميرات جاروبرقی آاگ خود می توانيد فرم درخواست تعميرات را تکميل کنید و يا با شماره ۴۴۳۸۰۸۴۹-۰۲۱ تماس حاصل فرماييد.

 

 عیب یابی و رفع عیب های جاروبرقی آاگ

حین خرید جاروبرقی همیشه به مارک و بهترین برند بودن محصول دقت نکنید. بهتر است قبل از بررسی مارک به بررسی کارکرد و وات جاروبرقی دقت داشته باشید.

البته برند و مارک معتبر نیز دلیل خوبی برای انتخاب می باشد ولی بهتر است تمامی جوانب را در نظر بگیرید. در بسیاری از موارد متخصصان نمایندگی تعمیرات جاروبرقی آاگ در تهران علت بیشتر تماس ها را برای برخی از مشکلات بیان می کنند که در این قسمت با آنها آشنا خواهید شد و دومین سوالی که حین تماس با نمایندگی تعمیر جاروبرقی آاگ در تهران از متخصصان پرسیده می شود قیمت تعمیر جاروبرقی آاگ می باشد که برای پاسخ به این سوال باید تمامی مشکلات بررسی شود تا قیمت مشخص شود.

جاروبرقی آاگ داغ می کند

 

داغ شدن موتور جاروبرقی آاگ تا اندازه ای طبیعی است. اما اگر حرارت تولید شده بیش از حد طبیعی باشد، احتمال وجود مشکل در موتور جاروبرقی وجود دارد. در برخی شرایط کاربران از جاروبرقی آاگ بیشتر از توان نرمال انتظار دارند و گردوخاک های ساختمانی و یا آشغال های خیس را نیز با جاروبرقی مکش می کنند، که باعث می شود موتور بیش از اندازه داغ شود. برخی از افراد برای تماس تلفنی و یا برای انجام کارهای متفرقه هنگام جاروکشیدن منزل، جاروبرقی را روشن میگذارند. اگر مدت زمان روشن ماندن جاروبرقی بیش از اندازه باشد باعث نیم سوز شدن موتور نیز می شود.

متخصصان تعمیرات جاروبرقی آاگ در محل گاهی نیز داغ شدن جاروبرقی را به دلیل کثیف بودن فیلتر جاروبرقی می دانند.  شما می توانید با بررسی فیلتر جاروبرقی و رفع کثیفی مشکل داغ شدن را حل کنید. همچنین پر بودن پاکت جاروبرقی باعث مسدود شدن مسیر ورودی هوا به موتور می شود و این داغ شدن موتور را به دنبال دارد.

در صورتی که در این حالت از جاروبرقی استفاده ی مکرر شود موتور جاروبرقی آسیب جدی می بیند. برای تعویض و یا تعمیر موتور جاروبرقی باید با متخصصان تعمیرات جاروبرقی آاگ در تهران و یا مرکز تعمیرات جاروبرقی آاگ در محل تماس بگیرید تا مشکل جاروبرقی شما را حل کنند.

جاروبرقی مکش ضعیفی دارد و یا مکش ندارد

 

گاهی به این مشکل برمیخورید که حین جارو کشیدن، جاروبرقی مکش ندارد. هنگامی که برس جاروبرقی را بر روی سطوح می کشید نوعی صدای خفگی از جاروبرقی شنیده می شود. دلیل مکش نکردن جاروبرقی می تواند به دلیل پر بودن کیسه ی جاروبرقی آاگ، گیر کردن اشیاء در خرطوم و اتصالات جاروبرقی آاگ و یا مسدود بودن فیلترهای ورودی و خروجی باشد. یکی از دلایل مهم دیگری که باعث کاهش مکش جاروبرقی آاگ می شود، آسیب دیدن موتور آن می باشد. این اتفاق به دلیل ورود گرد و خاک به داخل موتور و یا استفاده ی مداوم در حالت کیپ بودن فیلتر، پاکت و شلنگ می افتد.

همچنین گاهی به دلیل خرابی برد الکترونیک، ولوم دستگاه از کار می افتد و روی حالت مینیمم ثابت می ماند. بعد از بررسی فیلترها و پاکت و اتصالات اگر مشکل مکش برطرف نشد، ایراد از برد الکترونیک یا موتور جاروبرقی می باشد و می بایست دستگاه توسط متخصص تعمیر جاروبرقی آاگ بازدید شود. شما می توانید برای ثبت درخواست تعمیر جاروبرقی آاگ تان با شماره ی ۴۴۳۸۰۸۴۹-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

جاروبرقی آاگ روشن نمی شود

 

زمانی که تصمیم به نظافت منزل و روشن کردن جاروبرقی دارید، اگر با فشار دادن دکمه ی پاور متوجه شدید که جارووبرقی روشن نمی شود، ابتدا پریز برق و دوشاخه را چک کنید. ممکن است برق ساختمان یا پریز مورد نظر قطع شده باشد. اگر مشکل از برق ورودی نبود دلایل متعددی برای این ایراد وجود دارد. عیب یابی خاموش بودن جاروبرقی آاگ نیازمند باز شدن جاروبرقی و بررسی همه ی قطعات داخلی جاروبرقی می باشد. اینکار حتما باید توسط تکنسین متخصص تعمیر جاروبرقی آاگ انجام گیرد.

از جمله دلایل فنی که باعث روشن نشدن جاروبرقی آاگ می شود عبارت اند از:

 • خرابی موتور; شامل سوختن کامل موتور یا بخشی از سیم پیچی، خرابی کلکتور، خرابی ذغال ها و ...

 • خرابی برد الکترونیک

 • مشکل در سیم جمع کن; شامل خرابی پلاتین ها، شکستن پایه، خرابی کابل و ...

برای تعمیر جاروبرقی آاگ می توانید درخواست خود را در قسمت ثبت درخواست یا شماره گیری ۴۴۳۸۰۸۴۹-۰۲۱ ثبت کنید تا کارشناسان مرکز تعمیرات آاگ در کم ترین زمان مشکل جاروبرقی تان را حل کنند.

خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی آاگ

 

هنگامی که شما مشغول جاروکردن منزل و یا محلی می باشید به صورت ناخودآگاه جاروبرقی شما خاموش می شود. شما دوباره دکمه ی روشن را فشار می دهید تا جاروبرقی روشن شود اما این اتفاق نمی افتد.

اولین دلیل احتمالی خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی می تواند سوختن موتور جاروبرقی می باشد. ابتدا بهتر است سیم و دوشاخه جاروبرقی مورد بررسی قرار بگیرد، که ممکن است در آن قطعی ایجاد شده باشد.

گاهی ممکن است برق محیط قطع شده باشد و پریز برق مورد استفاده، برق نداشته باشد. اگر مشکل در سیم نبود، علاوه بر احتمال سوختن موتور، امکان خرابی سیم جمع کن و برد الکترونیک نیز وجود دارد. 

برای تشخیص این مشکل بهتر است شما از متخصصان تعمیر جاروبرقی آاگ در تهران و یا مرکز تعمیرات جاروبرقی آاگ در محل کمک بخواهید تا مشکل را بررسی و به تعمیرات جاروبرقی در منزل شما بپردازند.

عدم چرخش برس جاروبرقی آاگ

 

گاهی برای جاروبرقی شما پیش می آید که برس داخلی جاروبرقی نمی چرخد واین باعث می شود موتور جاروبرقی برای جمع کردن آشغال های روی سطح انرژی بیش از حدی را صرف کند.

شما می توانید برای حل این مشکل خودتان به تعمیر جاروبرقی بپردازید. برای این کار با استفاده از قیچی و یا چاقو می توانید پرز های گیر کرده روی برس را از برس جدا کنید تا برس به راحتی به چرخش خود ادامه دهد. برای جدا کردن برس هم بهتر است پیچ های پایینی را آزاد کنید تا راحت تر به برس رسیدگی کنید.

سروصدای بیش از اندازه ی جاروبرقی آاگ

 

 گاهی ممکن است حین استفاده از جاروبرقی ، متوجه ی صدای ناهنجار و غیرعادی موتور جاروبرقی شوید. به طور کلی در اکثر مواقع صدای زیاد جاروبرقی مربوط به آسیب دیدن موتور می باشد.عواملی که باعث خرابی و به صدا افتادن موتور می شوند عبارت اند از:

 • کشیدن آب و مایعات با جاروبرقی

 • پر شدن پاکت یا پاره شدن آن

 • استفاده از جاروبرقی بدون پاکت

 • مسدود بودن فیلتر های ورودی و خروجی

 • گیر کردن آشغال در لوله و اتصالات و مسدود کردن آن ها

اگر متوجه صدای زیاد جاروبرقی آاگ شدید، برای بررسی پروانه و بلبرینگ ها به هیچ عنوان قسمت موتور را دستکاری نکنید. برای رفع صدای ناهنجار بهتر است از متخصصان تعمیرات جاروبرقی آاگ در منزل  یا مرکز تعمیرات جاروبرقی آاگ در تهران و سایر نقاط کمک بخواهید. هنگامی که شما به دستکاری قسمت های حساس جاروبرقی می پردازید ناخواسته باعث می شوید برای جاروبرقی شما مشکلات بزرگ تر و غیر قابل حل پیش بیاید. در نتیجه هزینه های تعمیر نیز افزایش می یابد.

جاروبرقی آاگ بوی سوختگی می دهد

 

هنگام استفاده از جاروبرقی متوجه بوی بد سوختگی می شوید و بعضا یک دود بد بو از جاروبرقی شما خارج می شود. دلیل اصلی و رایج این ایراد خرابی موتور جاروبرقی می باشد. در این حالت به محض متوجه شدن بوی سوختگی جاروبرقی را بلافاصله خاموش کنید و به هیچ وجه به برق نزنید. اگر به موقع متوجه ی این موضوع شوید، احتمال اینکه موتور جاروبرقی تعمیر شود وجود دارد و شاید نیازی به تعویض آن نباشد. اما اگر به صورت مکرر در این حالت از جاروبرقی استفاده کنید آسیب جدی به موتور وارد می شود و می بایست حتما تعویض شود.

کارشناسان تعمیر جاروبرقی آاگ دلیل اصلی این ایراد را ورود آب و مایعات به داخل موتور، مسدود بودن فیلترهای ورودی و خروجی و پر بودن پاکت جاروبرقی می دانند. در برخی موارد مشتریان به دلیل جمع آوری گرد و خاک ساختمانی با جاروبرقی این اتفاق را رقم می زنند. متخصصان تعمیرات جاروبرقی جهت تعمیرات جاروبرقی در منزل به محل مورد نظر مراجعه کرده و تا جایی که بتوانند به تعمیر جاروبرقی در محل می پردازند و در صورتی که مشکل جدی باشد آن را مراکز تعمیراتی ارجاع می دهند و ظرف مدت ۲۴ ساعت مشکل جاروبرقی را برطرف می کنند.

در صورت بروز این مشکل نگران نباشید. کافیست با شماره ی ۴۴۳۸۰۸۴۹-۰۲۱ تماس بگیرید تا همکاران ما در اسرع وقت در محل شما حضور یابند.

 

تامین قطعات و لوازم جانبی جارو برقی آاگ

 

قطعات جاروبرقی آاگ به مرور زمان در اثر استفاده ی مداوم فرسوده و معیوب می شوند. یکی از مشکلاتی که مشتریان جاروبرقی آاگ پس از خرابی قطعات جانبی (مانند لوله و اتصالات، برس، فیلترها و ...) با آن روبه رو می شوند پیدا نکردن مراکز مشخص برای تهیه و خریداری لوازم یدکی می باشد. خوشبختانه ما در مرکز خدمات جاروبرقی آاگ با داشتن انواع قطعات مدل های مختلف جاروبرقی های آاگ این مشکل را برای شما مشتریان گرامی برطرف کرده ایم. برای سفارش و دریافت قطعه ی مورد نیاز برای جاروبرقی آاگ خود کافیست با شماره ی ۴۴۳۸۰۸۳۵-۰۲۱ تماس گرفته یا عکس قطعه ی مورد نظر را به شماره واتساپ ۰۹۳۶۲۴۹۶۰۸۷ ارسال نمایید.

 

از جمله قطعات موجود شامل انواع:

 • فیلترهای ورودی و خروجی
 • برس و پارویی
 • لوله تلسکوپی
 • شلنگ و خرطومی (کنفی و معمولی)
 • پاکت های یکبار مصرف و دائمی
 • جاپاکتی
 • زبانه ی درب
 • بدنه (قاب بالا، کفی، درب فیلتر خروجی)
 • کلیدهای ولوم و پاور
 • چرخ و ...

 

همکاران ما به صورت شبانه روزی آماده ی پاسخگویی و ثبت سفارشات شما هستند. قطعات مورد نیاز شما با نازل ترین قیمت و بهترین کیفیت در محل شما تحویل داده می شود. ارسال قطعات برای همه ی استان ها و شهرهای کشور امکان پذیر است.

 

تعمیر جاروبرقی آاگ

 

مرکز تعمیرات جاروبرقی آاگ در تمام مناطق استان تهران به صورت پراکنده قرار گرفته است، در نظر داشته باشید که وجود قطعات اصلی در تمامی شعب، باعث می شود تا شما برای تعمیر جاروبرقی آاگ به مشکل برنخورید و به این اطمینان خاطر برسید که در صورت خرابی جاروبرقی آاگ در اولین فرصت جاروبرقی شما تعمیر خواهد شد. متخصصان مرکز تعمیرات جاروبرقی آاگ به صورت تخصصی و پیشرفته آموزش دیده اند تا هر مدل جاروبرقی آاگ را به راحتی و با سرعت تعمیر کنند. کلیه خدماتی که در این مرکز انجام می شود با ضمانت نامه کتبی و رسمی شرکت به مشتریان ارائه می شود. 

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی آاگ

 

شما برای ارتباط با متخصصان تعمیر جاروبرقی آاگ (AEG) در تهران و یا تعمیرات جاروبرقی آاگ (AEG) در محل می توانید با تماس با شماره های درج شده و یا به صورت اینترنتی در ارتباط باشید و همچنین از پشتیبانان جهت تعمیرات جارو برقی آاگ (AEG) در منزل کمک بگیرید. مرکز تعمیرات جاروبرقی آاگ (AEG) با دارا بودن بهترین متخصصان و کارشناسان در امر تعمیرات جاروبرقی آاگ (AEG) خدماتی را به شما ارائه می دهند که شامل موارد زیر می باشد:

 

 • سرویس دوره ای و یا سالیانه جاروبرقی آاگ 

 • مراجعه کارشناس جهت تعمیرات جاروبرقی آاگ در منزل یا محل مورد نظر

 • دارا بودن متخصصان کاربلد و زبده در امر تعمیرات و سرویس جاروبرقی آاگ 

 • تعویض و یا تعمیر موتور جاروبرقی آاگ

 • تعویض بلبرینگ های موتور

 • تعویض ذغال و بالشتک جاروبرقی آاگ 

 • تعویض پروانه و کلکتور جاروبرقی آاگ 

 • تعویض قطعات جانبی جاروبرقی آاگ مانند فیلترها، لوله و اتصالات و...

 • تعویض یا تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی آاگ 

 • تعمیر یا تعویض برد الکتریکی جاروبرقی آاگ

 

همچنین قیمت تعمیر جاروبرقی آاگ (AEG) نیز بسیار مقرون به صرفه می باشد و تا زمان پایان گارانتی تعمیرات، تمامی خدمات رایگان می باشد.

خدمات پس از فروش جاروبرقی آاگ

 

خدمات پس از فروش جاروبرقی آاگ (AEG) يکی از مؤثرترين اهداف بارازيابی محصولات و لوازم خانگی آاگ است که توانسته است طی سال‌ها تلاش در صدها مرکز تخصصی تعميرات آاگ گام بزرگی را در زمينه تعمير ، سرويس و خدمات پس از فروش جاروبرقی آاگ بردارد.

با وجود اين پشتيبانی، شما حتی بعد از سال ها استفاده از لوازم خانگی آاگ تنها نيستيد و اگر مشکلی هر چند کوچک داشته باشيد تيم فنی خدمات جاروبرقی آاگ به صورت شبانه روز در مرکز تخصصی تعميرات لوازم خانگی آاگ در سراسر ايران در کمترين زمان ممکن آماده خدمت رسانی به شما هستند.

در صورتی لوازم خريداری‌ شده شما دارای گارانتی می باشد و اعتبار گارانتی دستگاه تمام نشده است از شماره سريال محصول خود که داخل دفترچه گارانتی است استفاده کرده و با شماره های داخل دفترچه تماس برقرار کنيد.

تعمیر جاروبرقی آاگ در منزل

 

برخی از مشکلات در جاروبرقی آاگ وجود دارد که ارزش تماس تلفنی جهت کمک از متخصص را ندارد و شما به راحتی با مطالعه ی مطالب این سایت و یا دانسته های خود می توانید به برطرف کردن این مشکلات بپردازید.

از جمله مشکلاتی که برای جاروبرقی آاگ به وجود می آید و به متخصصان نمایندگی تعمیرات جاروبرقی آاگ در محل نیازی نیست شامل موارد زیر است:

 

 • مشکل در پاکت جاروبرقی

 • گیر کردن اشیا در خرطومی جاروبرقی

 • قطعی برق منزل

 • تعویض فیلترهای ورودی و خروجی

 • تعویض لوله و اتصالات

 • گیر کردن پرز و مو در قسمت برس

 

هنگامی که برای انجام تعمیر جارو برقی در منزل اقدام می کنید باید چندین نکته را رعایت کنید تا از خطرات احتمالی پیشگیری شود. این نکات شام موارد زیر می باشد:

 

 • در صورت داشتن تخصص کافی می توانید اقدام به تعمیرات جاروبرقی در منزل کنید.

 • وسایل لازم جهت تعمیرات جاروبرقی را به همراه داشته باشید.

 • قبل از انجام تعمیر جاروبرقی در محل باید جاروبرقی را از برق جدا کنید.

 • برای تعمیرات جاروبرقی در محل از پشتیبانان تعمیر جاروبرقی در تهران یا مراکز تعمیر جاروبرقی در محل کمک بگیرید.

 • قبل از باز کردن جاروبرقی برای انجام تعمیرات کیسه و خرطوم را بررسی کنید.

 • از دستکاری موتور و اجزای آن بپرهیزید.

 • در صورتی که مشکل را نتوانستید بیابید قبل از دستکاری با متخصصان مرکز تعمیرات جاروبرقی آاگ ۴۴۳۸۰۸۴۹-۰۲۱ در تهران و یا سایر نقاط شهرتان تماس بگیرید.

 

متخصصان تعمیر جاروبرقی آاگ در تهران، مشاوران تعمیرات جاروبرقی در محل را نیز برای شرکت استخدام کرده اند تا افراد به راحتی بتوانند از مشاوره ی آن ها استفاده کرده و به تعمیر جاروبرقی آاگ در منزل می پردازند.

تعمیرات جاروبرقی آاگ به صورت تخصصی

همانطور که میدانید جاروبرقی های پیشرفته ی امروزه نیز به صورتی تولید می شوند که بسیار جمع جور می باشند و تمامی قطعات در کنار یکدیگر جاسازی می شوند.

مشکلات جزئی و ساده به راحتی توسط خودتان در منزل قابل حل می باشد و برای گرفتن راهنمایی شما می توانید از پشتیبانان تعمیر جاروبرقی آاگ در تهران کمک بخواهید.

گاهی در جاروبرقی مشکلاتی رخ می دهد که قابل حل توسط شما و یا پشتیبانان نمایندگی تعمیر جاروبرقی آاگ نمی باشد و نیاز است تا به صورت تخصصی مورد بررسی قرار بگیرد.

 قیمت تعمیر جاروبرقی آاگ با توجه به نوع تعمیرات و یا تعویض قطعات مشخص می شود.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی آاگ در تهران و سایر شهر ها با استخدام متخصصان کارآمد و کاردان به صورت 24 ساعت از شبانه روز در 7 روز هفته منتظر شما هستند تا تمامی مشکلات و خرابی های شما را حل کنند.

متخصصان بدون خطا و اشتباه به صورت تخصصی به تعمیرات جاروبرقی شما می پردازند و در صورتی که قطعات جاروبرقی را تعویض کنند، قطعات تا یکسال گارانتی می شود.

نکات مهم در استفاده و نگهداری از جاروبرقی آاگ

برای اینکه شما به راحتی بتوانید از جاروبرقی برای مدت طولانی و بدون دردسر استفاده کنید و هزینه های زیادی را جهت تعمیرات جاروبرقی آاگ نپردازید باید نکاتی را در حین استفاده از جاروبرقی رعایت کنید. قیمت تعمیر جاروبرقی آاگ

 • پاکت را مرتباً تعویض کنید

یکی از سریعترین و آسان ترین کارهایی که می توانید برای جاروبرقی خود انجام دهید این است که بطور منظم کیسه را تعویض کنید. بسیاری از مردم تصور میکنند که کیسه های فقط زمانی قابل تعویض هستند که کاملا پر شده باشند و یا ترکیده باشند. با این حال، برای اینکه دستگاهتان به بهترین شکل ممکن کار کند کیسه را در زمان پر شدن ۲/۳ تعویض کنید، نه زمانی که کاملاً با خاک پر شده باشد. اگر جاروبرقی شما کیسه ی دائمی دارد، بعد از پر شدن نصف کیسه آن را تخلیه کنید و بشویید و بعد از خشک شدن مجددا مورد استفاده قرار دهید.

 

 • اطمینان حاصل کنید که پاکت به درستی وصل شده است

 

انجام این کار ساده به نظر می رسد، اما با وجود مدل های مختلف، قرار دادن پاکت ممکن است برای بعضی از افراد تا حدودی دشوار باشد. اگر کیسه به درستی وصل نشده باشد، می توانید متوجه شوید که آشغال و گرد و خاک آنطور که باید وارد پاکت نمی شوند، اما در عوض قسمت داخلی جاروبرقی شما را پر می کند. این می تواند به جاروبرقی صدمه بزند.

 

 • چرخ های برس را تمیز کنید

 

چرخ های برس جاروبرقی خود را بررسی کنید. با گذشت زمان، پرز، نخ، مو و کرک به دور چرخ ها پیچیده می شود که می تواند مانع از حرکت برس شود. برای تمیز کردن این موارد می توانید از دمباریک، موچین و چاقو استفاده کنید.

 

 • فیلترها را به موقع تعویض کنید

یکی از قطعات مصرفی در جاروبرقی آاگ فیلترهای ورودی و خروجی است. اگر به طور متوسط در هفته دو بار از جاروبرقی استفاده می کنید حتما سالی یکبار فیلترها را تعویض کنید.

 

 

 

 • سرویس دوره ای یا سالیانه برای جاروبرقی خود در نظر بگیرید

 • در صورت مشاهده ی کوچکترین مشکل با متخصصان تعمیر جاروبرقی آاگ در تهران یا سایر نقاط تماس بگیرید.

 • در حین کار با جاروبرقی از کشیدن بیش از حد سیم جاروبرقی بپرهیزید.

 • در حین جم کردن سیم جارو برقی به محل سیم دقت کنید تا جایی گیر نکرده باشد.

 • از کیسه های یکبار مصرف دوباره استفاده نکنید که قدرت مکش را پایین آورده وباعث آسیب دیدن موتور جاروبرقی آاگ می شود.

 • جارو برقی را به طور منظم و مداوم روشن نگذارید.

 • در صورت شنیدن صداهای ناهنجار با متخصصان مرکز تعمیر جاروبرقی آاگ تماس بگیرید ویا جارو برقی را به مرکز تعمیرات آاگ برسانید.

 • گاهی به دلیل کارکرد نامناسب بوی سوختگی از جاروبرقی بلند می شود که بهتر است آن را از برق کشیده و به مرکز تعمیرات جاروبرقی آاگ ببرید.

هزينه تعمير جاروبرقی آاگ

مرکز تعمیرات آاگ در راستای جلب رضايت مشتری مفتخر است، کليه هزينه های تعميرات ماشين جاروبرقی را با جزئيات شفاف سازی نمايد، اميدواريم با رعايت کردن قوانين مشتری مداری جايگاه خود را در عرصه خدمات لوازم خانگی آاگ حفظ نماييم .

چنانچه نياز به تعمير جاروبرقی آاگ داريد و هزينه آن برای شما سنگين می باشد، کافیست از طريق فرم درخواست يا شماره های تماس مرکز تعمیرات آاگ در سراسر تهران تماس حاصل نماييد تا از خدمات ارزان جاروبرقی در مجموعه ما بهره مند شويد و نگرانی بابت هزينه تعميرات ماشين جاروبرقی خود نداشته باشيد.

در اولين تماس، ابتدا يکی از متخصصان آاگ سرويس در يک مشاوره تلفني تلاش مي کند ايراد دستگاه را پيدا کند. در اين مرحله در صورتی که مشکلی جزئی وجود داشته باشد شما قادر خواهيد بود خود، آن را برطرف نماييد. در غير اين صورت، مي توانيد درخواست کنيد که يکی از متخصصان ما برای رفع مشکل در منزل يا محل مورد نظر شما حضور يابند.

 بايد به اين موضوع دقت نماييد که کيفيت قطعات با هزينه تعميرات جاروبرقی رابطه مستقيم دارد. هزینه دقیق تعمیرات و تعویض قطعات جاروبرقی آاگ بعد از عیب یابی دقیق به مشتری اعلام می شود. در صورت تمایل و توافق مشتری اقدامات لازم برای تعمیر جاروبرقی آاگ انجام می پذیرد.

لازم به ذکر است که کليه هزينه ها و قيمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحاديه محاسبه می شود و بعد از کسر تخفيف های مورد نظراز مشتری دریافت خواهد شد. هزينه های مربوط به اجرت تعمير و تعويض قطعات مشخص است ولي به دليل متغيير بودن قيمت قطعات بر اساس کيفت و مدل ماشين جاروبرقی، مي توانيد در هنگام تماس تلفنی با شرکت هزينه ها و نرخ قطعات مطلع شويد.

تعمير جاروبرقی آاگ در تهران

 

مرکز تعمیرات جاروبرقی آاگ، در سراسر تهران شعبه هایی را ايجاد کرده است تا تمامی کاربران جارو برقی آاگ جهت تعمير جاروبرقی بوش در تهران به راحتی به تعمیرکار متخصص دست یابی داشته باشند و با خیال راحت تعمیر دستگاه خود را به ما بسپارند.

نمايندگی تعمير جاروبرقی آاگ  سعی کرده است که در تمام مناطق شمال، جنوب، شرق و غرب تهران شعبه ايجاد کند تا همشهريان گرامی در سريعترين زمان ممکن به تعميرکاران جاروبرقی آاگ دسترسی داشته باشند. تنها با يک تماس می توانید درخواست خود را ثبت کنید تا در کمترين زمان ممکن تکنسين تعمير جاروبرقی آاگ در محل شما حضور پيدا کرده و مشکل جاروبرقی شما را حل کند.

نمایندگی تعمیرات آاگ با داشتن چندين شعبه در شمال تهران ، شرق تهران ، جنوب تهران ، غرب تهران اين شرايط را به وجود آورده که تعميرات و سرويس لوازم خانگی شما به سرعت انجام شود. شما می توانيد برای سرويس های دوره ای جاروبرقی خود با نمایندگی تعمیرات آاگ تماس بگیريد و در خواست سرويس دوره ای کنيد تا از خرابی جاروبرقی شما جلوگيری شود.

 

 

21 دیدگاه

 • یاوری

  جاروبرقیه ما موتورش سالمه ولی برق داخلش نمیاد ایراد از چی میتونه باشه؟

  • admin

   اگر سیم، دوشاخه و پریز بررسی شده مشکل می تونه از کلید روشن و خاموش باشه. در صورتی که کلید هم سالم باشه برد الکترونیک دچار ایراد شده باید توسط تکنسین بازدید بشه.

 • نورالهی

  سلام یه مدتی هست که جاروبرقی یکسره شده علت از چی میتونه باشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • admin

   سلام. یکسره شدن جاروبرقی دلایل زیادی داره. مشکل در برد، اتصالات، ترموستات و … . برای عیب یابی دقیق باید توسط کارشناس بررسی بشه.

 • شاه محمدی

  سلام خسته نباشید
  من شنیدنم که برای جلوگیری از خرابی جاروبرقی بهتره هر چند سال یکبار سرویس بشه. من ۳ سال هست که از جارو برقیم استفاده می کنم اما تا به حال سرویس نکردم. شما سرویس جاروبرقی انجام میدین؟

  • admin

   سلام. ارادت. بله سرویس جاروبرقی بازدهی و طول عمر اون رو زیاد می کنه. در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر می تونید با ۴۷۶۳۹-۰۲۱ تماس بگیرید

 • صداقت

  داشتم با جاروبرقی کار می کردم که یهو بوی سوختگی اومد منم سریع خاموشش کردم. یعنی سوخته؟

  • admin

   شایع ترین دلیل میتونه مشکل در موتور باشه که باید توسط متخصص باز بشه و بررسی بشه و همینطور دلیل دیگه میتونه مشکل از ترموستات باشه.

  • admin

   شایع ترین دلیل میتونه مشکل در موتور باشه، که باید توسط کارشناس باز و بررسی بشه و همینطور، دلیل دیگه میتونه مشکل از ترموستات باشه.

 • اصغریان

  سلام. دلیل مکش نداشتن جاروبرقی از چی میتونه باشه؟

  • admin

   سلام دلایل مختلف و زیادن. پر بودن پاکت، کثیفی فیلترها، انسداد لوله و اتصالات، در نهایت میتونه مشکل از موتور جاروبرقی هم باشه.

 • اسدی نژاد

  لوله خرطومی جاروبرقیم خراب شده می خوام تعویض کنم شما موجود دارین؟ چطور میتونم تهیه کنم؟

  • admin

   عکس لوله خرطومی رو به شماره ی 09362496087 واتساپ کنید و استعلام بگیرید.

 • ملیحه شجاع

  سلام جاروبرقی ما یه مدت صدای جیغ مانندی میداد اما متاسفانه من بدون توجه به صدا باهاش کار کردیم تا اینکه یه روز خاموش شد و الان دیگه روشن نمیشه. یعنی سوخته؟

  • admin

   سلام. صداهای جیغ مانند به احتمال زیاد به دلیل اسیب رسیدن به بلبرینگ های موتور و یا وارد شدن آشغال به موتور بوده در هر صورت موتور باید بررسی بشه و بسته به نیاز، تعمیر یا تعویض بشه.

 • نیک صفت

  سلام جاروبرقی من حین کار خاموش شد و بعد از نیم ساعت روشن شد ولی خیلی داغ بود لطفا راهنمایی می کنید.

  • admin

   سلام احتمالا مربوط به خرابی پلاتین ها و فنر سیم جمع کنه میتونید برای اطلاعات بیشتر با 47639-021 تماس بگیرید.

 • نهاوندی

  سلام من یه اشتباهی کردم سهوا بطری شیشه ای شکست و داخلش اب بود خواستم با جارو خرده شیشه ها رو بکشم اب هم داخلش کشیده شد در حدی که پاکتش خیس خیس شد بعد دیگه روشنش کردم جارو برقی یه لحظه با صدای بلند روشن شد و خاموش شد

  • admin

   سلام موتور دستگاه شما سوخته برای اطلاعات بیشتر با 47639-021 تماس بگیرید.

 • امیر محمدی

  سلام خسته نباشید جاروبرقی یکسره شده است زمانی که برق زده میشود یکسره با دور بالا شروع به کار کردن میکند و دور آن هم کم نمی‌شود ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  • admin

   سلام. میتونه مربوط به خرابی کلید دیمر جاروبرقی باشه. بهتره از تعمیرکار جاروبرقی کمک بخواید تتا عیب یابی دقیق رو انجام بده.

 • ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *