نمایندگی تعمیر جاروبرقی پارس خزر

نمایندگی تعمیر جاروبرقی پارس خزر برای اطمینان از رضایت شما، بالاترین سطح خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می کند. از جمله خدمات جاروبرقی پارس خزر که در این مرکز به صورت تخصصی ارائه می شود می توان به تعمیرات جاروبرقی پارس خزر اشاره کرد.

نمایندگی تعمیر جاوربرقی پارس خزر

خدمت رسانی سریع

تماس با تعمیرگاه مرکزی و اعلام مدل و مشکل دستگاه از طرف شما اعزام تعمیرکار متخصص جاروبرقی ال جی به همراه قطعات مورد نیاز در سریع ترین زمان ممکن به محل شما

خدمت رسانی سریع

تماس با تعمیرگاه مرکزی و اعلام مدل و مشکل دستگاه از طرف شما اعزام تعمیرکار متخصص جاروبرقی ال جی به همراه قطعات مورد نیاز در سریع ترین زمان ممکن به محل شما

خدمت رسانی سریع

تماس با تعمیرگاه مرکزی و اعلام مدل و مشکل دستگاه از طرف شما اعزام تعمیرکار متخصص جاروبرقی ال جی به همراه قطعات مورد نیاز در سریع ترین زمان ممکن به محل شما
نمایندگی مجاز تعمیر جاروبرقی پارس خزر
 • افرا سرویس نمایندگی مجاز تعمیر جاروبرقی پارس خزر در تهران و شهرستان های تهران
 • تعمیر گاه مرکزی آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات لوازم خانگی با تعهد کامل می باشند.
 • تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما
 • تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال ضمانت دار
 • ۶ ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته
 • اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی جاروبرقی پارس خزر در سریعترین زمان ممکن به محل شما

نکات نگهداری جاروبرقی پارس خزر

عیب یابی جاروبرقی پارس خزر

تعمیر جاروبرقی پارس خزر

مرکز تخصصی تعمير جاروبرقی پارس خزر

 

خدمات ارائه شده در مرکز تعمير جاروبرقي پارس خزر منحصر به اشکالی خاص نيست و تعمير تمامی عيوب مرتبط با اين دستگاه را در شامل مي گردد. هدف نهایی مرکز تعمير جاروبرقی LG ترميم و تعمير قطعات معيوب اين دستگاه است؛ از اين‌رو حتي الامکان از تعويض قطعات اورجينالِ جاروبرقی خودداری مي گردد تا دستگاه کيفيت اوليه خود را از دست ندهد و بتواند با همان قطعات اصلی به کار خود ادامه دهد.

اما از سویی ديگر در صورتی که ميزان نقص دستگاه بالا بوده و نياز به تعويض برخي قطعات باشد، به شما اين اطمينان را مي‌دهيم که قطعات جايگزين شده در مرکز تعمير جاروبرقی پارس خزر از بالاترين سطح کيفی برخوردار باشند. تعميرات جاروبرقی پارس خزر در صورتی که به دست کارشناسان اين حيطه و با استفاده از تجهيزات تخصصی اين کار انجام پذيرد مي‌تواند کيفيت اوليه اين محصول را بازيابي کرده و مجدداً به کاربر، لذت کار با يک دستگاه نو و سالم را بچشاند.

علاوه بر اين متخصصان ما نکات و توصيه هاي مهمي در رابطه با نگهداري و طرز استفاده صحيح از لباسشويي را به شما آموزش خواهند داد تا بتوانيد از دستگاه خود استفاده بهتري داشته باشيد. براي ثبت درخواست تعميرات ماشين لباسشويي ال جي خود مي توانيد فرم درخواست تعميرات را تکميل و يا با شماره ۴۴۳۷۸۲۰۳-۰۲۱ تماس حاصل فرماييد.

 

تعمیر جاروبرقی پارس خزر

 

 

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارس خزر در اقصی نقاط ایران به صورت پراکنده قرار گرفته است تا افراد در حین خرید جاروبرقی پارس خزر با اطمینان خاطر محصول را انتخاب کنند. پارس خزر یک محصول ایرانی می باشد که تمامی قطعات و ابزار های مرتبط با این جاروبرقی در سراسر ایران نیز یافت می شود.

در نظر داشته باشید که وجود قطعات اصلی در تمامی تعمیرگاه های ایران باعث می شود تا شما برای تعمیرجاروبرقی پارس خزر به مشکل برنخورید و به این اطمینان خاطر برسید که در صورت خرابی جاروبرقی پارس خزر در اولین فرصت جاروبرقی شما تعمیر خواهد شد.

متخصصان مراکز تعمیرات جاروبرقی پارس خزر به صورت تخصصی و پیشرفته آموزش دیده اند تا هر مدل جاروبرقی پارس خزر را به راحتی و با سرعت تعمیر کنند. متخصصان این مراکز برای سرویس سالیانه و یا دوره ای نیز آموزش دیده اند و تا زمان پایان گارانتی به صورت رایگان به سرویس جاروبرقی شما می پردازند.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارس خزر

 

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارس خزر در تهران و سایر نقاط ایران به صورت پراکنده وجود دارد. همانطور که میدانید جاروبرقی یک وسیله ی مورد نیاز در هر خانه ای می باشد.

همانطور که میدانید مارک جاروبرقی از گذشته تا به امروز برای برخی از افراد بسیار مهم می باشد. امروزه با شعار حمایت از تولید ملی خرید محصولات ایرانی به شدت افزایش یافته است.

پارس خزر یک شرکت ایرانی موجود در رشت می باشد که از نظر کیفیت با جنس های خارجی رقابت می کند. شاید به این موضوع فکر نکرده باشید که شما با خرید مارک ایرانی می توانید هم از کالای ایرانی حمایت کنید و هم در صورت بروز مشکل در اولین فرصت به نزدیک ترین نمایندگی محصول در ایران مراجعه کنید.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارس خزر در تمام نقاط ایران شعبه دارد که در این شعبه ها متخصصان زبده و کاردان مشغول به کار می باشند.

متخصصان تعمیر جاروبرقی پارس خزر در تهران نیز این محصول را تا زمان پایان گارانتی ساپورت می کنند. به یاد داشته باشید چون این محصول کاملا ایرانی می باشد در صورتی که شما به نمایندگی تعمیرات پارس خزر دسترسی نداشتید تمامی تعمیرگاه های ایران تمامی اجزای این محصولات را دارند و به راحتی می توانند به تعمیرات جاروبرقی پارس خزر شما بپردازند.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی پارس خزر با دارا بودن بهترین متخصصان و کارشناسان در امر تعمیرات جاروبرقی پارس خزر خدماتی را به شما ارائه می دهند که شامل موارد زیر می باشد:

 

 • سرویس دوره ای و یا سالیانه جاروبرقی پارس خزر
 • انجام سرویس دوره ای و یا سالیانه برای جاروبرقی پارس خزر به خواست شما
 • مراجعه به محل جهت تعمیرات جاروبرقی پارس خزر در منزل یا محل مورد نظر
 • دارا بودن متخصصان کاربلد و زبده در امر تعمیرات و سرویس جاروبرقی
 • تعویض و یا تعمیر موتور جاروبرقی پارس خزر
 • تعویض و یا تعمیر بلبرینگ جاروبرقی پارس خزر
 • تعویض ذغال و بالشتک جاروبرقی پارس خزر
 • تعویض پروانه و کلکتور جارو برقی پارس خزر
 • تعویض قطعات جانبی جاروبرقی پارس خزر
 • تعویض و تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی پارس خزر
 • تعمیر ویا تعویض برد الکتریکی جاروبرقی پارس خزر

 

همچنین قیمت تعمیر جاروبرقی پارس خزر نیز بسیار مقرون به صرفه می باشد و تا زمان پایان کارت گارانتی تمامی خدمات رایگان می باشد.

تعمیر جاروبرقی پارس خزر در منزل

 

برخی از مشکلات در جاروبرقی وجود دارند که ارزش تماس تلفنی جهت کمک از متخصص را ندارد و شما به راحتی با کمک اینترنت و یا دانسته های خود می توانید به تعمیر این مشکلات بپردازید.

از جمله مشکلاتی که برای تعمیرات جاروبرقی در منزل به متخصصان نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارس خزر در محل و یا متخصصان نمایندگی تعمیر جاروبرقی پارس خزر در تهران نیازی نیست شامل:

 

 • مشکل در پاکت جاروبرقی
 • گیر کردن اشیا در خرطومی جاروبرقی
 • قطعی برق منزل
 • گیر کردن پرز و مو در قسمت برس

 

هنگامی که برای انجام تعمیر جارو برقی در منزل اقدام می کنید باید چندین نکته را رعایت کنید تا از خطرات احتمالی پیشگیری شود. این نکات شام موارد زیر می باشد:

 

 • در صورت داشتن کمی تخصص دست به تعمیرات جاروبرقی در منزل بزنید.
 • وسایل لازم جهت تعمیرات جاروبرقی را به همراه داشته باشید
 • قبل از انجام تعمیر جاروبرقی در محل باید جاروبرقی را از برق جدا کنید.
 • برای تعمیرات جاروبرقی در محل از پشتیبانان تعمیر جاروبرقی در تهران یا مراکز تعمیر جاروبرقی در محل کمک بگیرید.
 • قبل از باز کردن جاروبرقی برای انجام تعمیرات کیسه و خرطوم را بررسی کنید.
 • از دستکاری موتور و اجزای آن بپرهیزید.
 • در صورتی که مشکل را نتوانستید بیابید قبل از دستکاری عمیق با متخصصان تعمیرات جاروبرقی در تهران و یا سایر نقاط شهرتان تماس بگیرید.

 

تمامی این مشکلات را به راحتی می توانید در منزل به راحتی انجام دهید. متخصصان تعمیرات جاروبرقی در تهران مشاوران تعمیرات جاروبرقی در محل را نیز برای شرکت استخدام کرده اند تا افراد به راحتی بتوانند از این گفته ها استفاده کرده و به تعمیرات جاروبرقی در منزل می پردازند.

نکات مهم در تعمیرات جاروبرقی پارس خزر

 

 • هنگامی که جاروبرقی ناگهان خاموش می شود اولین اقدام شما باید این باشد که شما برق منزل را چک کنید تا از قطع بودن برق مطمئن شوید.

 

 • هنگامی که جارو برقی شما چیزی در قسمت خرطوم آن گیر می کند شما می توانید به راحتی با استفاده یک شی دراز وسیله را از خرطوم خارج کنید.

 

 • تعمیرات جاروبرقی در تهران و یا سایر نقاط بسیار راحت بوده و دیگر لازم نیست شما برای انجام تعمیرات کل شهر را دنبال تعمیرکار بگردید.

 

 • هنگامی که شما نتوانستید به تعمیرات جاروبرقی در منزل بپردازید بهتر است از دستکاری جاروبرقی بپرهیزید و در اولین فرصت با متخصصان تعمیر جاروبرقی در محل تماس بگیرید.

 

 • شما برای ارتباط با متخصصان تعمیر جاروبرقی در تهران و یا مراکز تعمیرات جاروبرقی در محل می توانید با تماس با آنها و یا پیامک به شماره های درج شده و یا به صورت اینترنتی در ارتباط باشید و همچنین از پشتیبانان جهت تعمیر جارو برقی در منزل کمک بگیرید.

تعمیرات جاروبرقی پارس خزر به صورت تخصصی

 

همانطور که میدانید جاروبرقی های پیشرفته ی امروزه نیز به صورتی تولید می شوند که بسیار جمع جور می باشند و تمامی قطعات در کنار یکدیگر جاسازی می شوند.

مشکلات جزئی و ساده به راحتی توسط خودتان در منزل قابل حل می باشد و برای گرفتن راهنمایی شما می توانید از پشتیبانان تعمیر جاروبرقی پارس خزر در تهران کمک بخواهید.

امروزه سایت های آموزشی نیز در جهت انجام تعمیرات به شما بسیار کمک می کنند و به صورت مرحله به مرحله به شما آم. زش می دهند.

گاهی در جاروبرقی مشکلاتی رخ می دهد که قابل حل توسط شما و یا پشتیبانان نمایندگی تعمیر جاروبرقی پارس خزر نمی باشد و نیاز است تا به صورت تخصصی مورد بررسی قرار بگیرد.

 قیمت تعمیر جاروبرقی پارس خزر با توجه به نوع تعمیرات و یا تعویض قطعات مشخص می شود.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارس خزر در تهران و سایر شهر ها با استخدام متخصصان کارآمد و کاردان به صورت 24 ساعت از شبانه روز در 7 روز هفته منتظر شما هستند تا تمامی مشکلات و خرابی های شما را حل کنند.

متخصصان مراکز تعمیرات جاروبرقی با توجه به مدل جاروبرقی پارس خزر برای شما متخصصان ویژه ای را می فرستند که در رابطه با همان مدل آموزش دیده اند. این متخصصان بدون خطا و اشتباه به صورت تخصصی به تعمیرات جاروبرقی شما می پردازند و در صورتی که قطعات جاروبرقی را تعویض کنند قطعات تا یکسال گارانتی و ضمانت می شود که در صورت مشکل می توانید با متخصصان تماس بگیرید.

 عیب یابی و رفع عیب های جاروبرقی پارس خزر

حین خرید جاروبرقی همیشه به مارک و بهترین برند بودن محصول دقت نکنید. بهتر است قبل از بررسی مارک به بررسی کارکرد و وات جاروبرقی دقت داشته باشید.

البته برند و مارک معتبر نیز دلیل خوبی برای انتخاب می باشد ولی بهتر است تمامی جوانب را در نظر بگیرید. در بسیاری از موارد متخصصان نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارس خزر در تهران علت بیشتر تماس ها را برای برخی از مشکلات بیان می کنند که در این قسمت با آنها آشنا خواهید شد و دومین سوالی که حین تماس با نمایندگی تعمیر جاروبرقی پارس خزر در تهران از متخصصان پرسیده می شود قیمت تعمیر جاروبرقی پارس خزر می باشد که برای پاسخ به این سوال باید تمامی مشکلات بررسی شود تا قیمت مشخص شود.

۴

جاروبرقی پارس خزر داغ می کند:

 

متخصصان تعمیر جاروبرقی در محل دلیل این مشکل را به دلیل روشن ماندن بیش از اندازه جاروبرقی می دانند.

در برخی شرایط از جاروبرقی پارس خزر خارج از توان انتظار دارند و گردوخاک های ساختمانی و یا آشغال های خیس را نیز با جاروبرقی مکش می کنند که باعث می شود موتور بیش از اندازه کار کند و داغ کند.

برخی از افراد برای تماس تلفنی و یا برای انجام کار های متفرقه وسط مرتب کاری جاروبرقی را روشن میگذارند و به کارهای دیگر می پردازند که اگر مدت زمان روشن ماندن جاروبرقی بیش از اندازه باشد باعث نیم سوز شدن موتور نیز می شود.

متخصصان تعمیرات جاروبرقی در محل گاهی نیز داغ شدن جاروبرقی به دلیل کثیف بودن فیلتر جاروبرقی می دانند که شما می توانید با بررسی فیلتر جاروبرقی و رفع کثیفی مشکل داغ شدن را حل کنید.

همچنین بهتر است دقت کنین که هنگامی که فیلتر را از جای خود برمی دارید بهتر است مراحل جداسازی را در ذهن خود نگه دارید تا حین نصب دوباره فیلتر بعد از پاکسازی با مشکل روبرو نشوید اشتباه در نصب فیلتر به سایر اجزای جاروبرقی نیز تاثیر می گذارد.

متخصصان تعمیر جاروبرقی در محل گاهی نیز مشکل در فن جاروبرقی را نیز باعث داغ شدن جاروبرقی می دانند. برای حل مشکل در قسمت فن شما به هیچ عنوان نمی توانید کاری انجام دهید.

برای تعویض و یا بررسی مشکل در فن جاروبرقی شما باید با متخصصان تعمیرات جاروبرقی در تهران و یا مراکز تعمیرات جاروبرقی در محل تماس بگیرید تا مشکل جاروبرقی شما را حل کنند.

۵

جاروبرقی مکش ضعیفی دارد و یا مکش ندارد:

 

گاهی به این مشکل برمیخورید که حین جارو کشیدن با جاروبرقی مکش ندارد، یعنی آشغال های روی زمین را مکش نمی کند. هنگامی که برس جاروبرقی را بر روی سطح ها می کشید نوعی صدای گرفته از جاروبرقی خارج می شود و همچنین جاروبرقی کثیفی های روی زمین را تمیز نمی کند. دلیل مکش نکردن جاروبرقی می تواند به دلیل پر بودن کیسه ی جاروبرقی پارس خزر، گیر کردن اشیاء در خرطوم جاروبرقی پارس خزر و یا گیر کردن اشیاء در داخل کیسه ی جاروبرقی باشد.

این مشکل از جمله مواردی می باشد که شما می توانید به تنهایی به تعمیر جارو برقی در منزل بپردازید. شما با بررسی کیسه و تعویض آن می توانید مشکل عدم مکش را حل کنید در صورتی که مشکل در کیسه ی جاروبرقی نباشد حتما در خرطومی جاروبرقی چیزی گیر کرده است که شما با فرستادن چیزی بلند می توانید خرطوم را تمیز کنید و یا شلنگ را از جایگاه جدا کرده وبه شستشوی شلنگ و بررسی خرطوم بپردازید.

۶

گاهی جاروبرقی روشن نمی شود:

 

دلیل این امر ممکن است به دلیل خرابی دکمه های روشن خاموش جاروبرقی باشد. ممکن است برق منزل قطع باشد و یا ممکن است جاروبرقی در قسمت سیم پیچی مشکل داشته باشد. برای حل این مشکلات اگر مشکل از برق منزل نبود بهتر است با متخصصان تعمیرات جاروبرقی پارس خزر تماس بگیرید.

۱

خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی:

 

هنگامی که شما مشغول جاروکردن منزل ویا محلی می باشید به صورت ناخودآگاه جاروبرقی شما خاموش می شود.

شما دوباره دکمه ی روشن را فشار می دهید تا جاروبرقی روشن شود اما این اتفاق نمی افتد.

 دلیل اصلی و قطعی خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی می تواند سوختن موتور جاروبرقی می باشد. ابتدا بهتر است سیم و دوشاخه جاروبرقی مورد بررسی قرار بگیرد که ممکن است از پریز جدا شده باشد و یا سیم کنده شده باشد.

گاهی ممکن است برق محیط قطع شده باشید و کل منزل شما برق نداشته باشد. اگر مشکل در سیم نبود قطعا موتور نیم سوز ویا کامل خراب شده است.

برای تشخیص این مشکل بهتر است شما از متخصصان تعمیر جاروبرقی در تهران و یا مراکز تعمیرات جاروبرقی در محل کمک بخواهید تا مشکل را بررسی و به تعمیرات جاروبرقی در منزل شما بپردازند.

۲

عدم چرخش برس جاروبرقی:

 

گاهی برای جاروبرقی شما پیش می آید که برس داخلی جاروبرقی نمی چرخد واین باعث می شود موتور جاروبرقی برای جمع کردن آشغال های روی سطح انرژی بیش از حدی را صرف کند.

شما می توانید برای حل این مشکل خودتان به تعمیر جاروبرقی بپردازید. برای این کار با استفاده از قیچی و یا چاقو می توانید پرز های گیر کرده روی برس را از برس جدا کنید تا برس به راحتی به چرخش خود ادامه دهد. برای جدا کردن برس هم بهتر است پیچ های پایینی را آزاد کنید تا راحت تر به برس رسیدگی کنید.

۳

سروصدای بیش از اندازه ی جاروبرقی:

 

 گاهی حین استفاده از جاروبرقی خود شما نیز از صدای ناهنجار و بد جاروبرقی سرسام می شود.

چندین بار به سرو کله ی جاروبرقی میکوبید تا صدای جاروبرقی کم شود اما دلیل صدای بیش از اندازه ی جاروبرقی می تواند به عوامل متعددی بستگی داشته باشد. این عوامل شامل خرابی و مشکل در پروانه، خرابی بلبرینگ و یا گیر کردن پلاستیک در داخل کیسه می باشد

هنگامی که متوجه شدید مشکل از کیسه نمی باشد برای بررسی پروانه و بلبرینگ شما به هیچ عنوان قسمت موتور را دستکاری نکنید.

برای رفع صدای ناهنجار بهتر است از متخصصان تعمیرات جاروبرقی در منزل و یا مراکز تعمیرات جاروبرقی در تهران و یا سایر نقاط کمک بخواهید.

هنگامی که شما به دستکاری قسمت های حساس جاروبرقی می پردازید ناخواسته باعث می شوید برای جاروبرقی شما مشکلات بزرگ تر و غیر قابل حل پیش بیاید و این مشکلات باعث می شود شما به جای پرداخت هزینه ی کم به متخصصان تعمیر جاروبرقی در تهران یا سایر نقاط هزینه های کلانی را بپردازید.

اگر شما حین دستکاری باعث خرابی موتور و یا سایر قسمت ها شوید متخصصان تعمیر جارو برقی در منزل مجبور می شود به جای تعمیر قطعه به تعویض آن بپردازد که برای شما هزینه بر می باشد.

۷

دلیل اینکه از جاروبرقی  بوی سوختگی می آید چیست؟

 

هنگام استفاده از جاروبرقی متوجه بوی بد سوختگی می شوید و بعضا یک ود بد بو از جاروبرقی شما درمی آید. متخصصان نمایندگی تعمیر جاروبرقی در محل علت بوی سوختگی جاروبرقی را عدم رسیدگی به بلبرینگ جارو می دانند. در نظر داشته باشید که با سرویس سالیانه شما می توانید تمامی این مشکلات را پشت سر بگذارید.

متخصصان تعمیرات جاروبرقی در تهران جهت تعمیرات جاروبرقی در منزل به محل مورد نظر مراجعه کرده و تا جایی که بتوانند به تعمیر جاروبرقی در محل می پردازند و در صورتی که مشکل جدی باشد آن را مراکز تعمیراتی ارجاع می دهند و ظرف 1 روز جاروبرقی را به منزل باز می گردانند.

نکات مهم در استفاده و نگهداری از جاروبرقی پارس خزر

برای اینکه شما به راحتی بتوانید از جاروبرقی برای مدت طولانی و بدون دردسر استفاده کنید و هزینه های زیادی را جهت تعمیرات جاروبرقی پارس خزر نپردازید باید نکاتی را در حین استفاده از جاروبرقی رعایت کنید. قیمت تعمیر جاروبرقی پارس خزر

 • کیسه را مرتباً تعویض کنید

 

یکی از سریعترین و آسان ترین کارهایی که می توانید برای جاروبرقی خود انجام دهید این است که بطور منظم کیسه را تعویض کنید. بسیاری از مردم تصور میکنند که کیسه های فقط زمانی قابل تعویض هستند که کاملا پر شده باشند و یا ترکیده باشند. با این حال، برای اینکه دستگاهتان به بهترین شکل ممکن کار کند کیسه را در زمان پر شدن 2/3 تعویض کنید، نه زمانی که کاملاً با خاک پر شده و کیسه جای سوزن انداختن ندارد.

 

 • اطمینان حاصل کنید که کیسه به درستی وصل شده است

 

انجام این کار ساده به نظر می رسد، اما با وجود بسیاری از مارک ها، مدل ها و انواع جاروبرقی های مختلف، وصل کردن کیسه ممکن است برای بعضی از افراد تا حدودی دشوار باشد. این امر به ویژه برای کسانی که انجام این کار را برای اولین بار انجام می دهند سخت است. اگر کیسه به درستی وصل نشده باشد، می توانید متوجه شوید که مواد زائد آنطور که باید وارد کیسه نمی شوند، اما در عوض قسمت داخلی جاروبرقی شما را پر می کند. این می تواند به جاروبرقی صدمه بزند، زیرا قطعات متحرک قادر نخواهند بود کار خود را به همان میزان ممکن انجام دهند

 

 • رول برس را تمیز کنید

 

گاهی اوقات، می خواهید رول برس برس جاروبرقی خود را بررسی کنید. با گذشت زمان، موارد خاصی می توانند به دور رول پیچیده شوند که می تواند مانع از چرخش شود. این موارد شامل نخ، مو و پشم و کرک است. می توانید این اجسام را در حین نصب رول برس جدا کرده، یا می توانید آن را حذف کنید.

 

 • فیلترها و شیلنگها را بررسی کنید

 

اگر جاروبرقی شما دارای فیلتر است، می خواهید آن را تمیز کنید و به صورت دوره ای آن را جایگزین کنید. بسته به میزان راحتی تعویض آن می توانید یک فیلتر پلاستیکی را بشویید و فیلتر کاغذی یا پارچه ای را تکان دهید. گاهی اشیایی در شلنگ گیر می کنند که از از رایج ترین اشیاء در شیلنگ ها جوراب، لباس زیر یا اسباب بازی های کوچک هستند.

 

 • سرویس دوره ای یا سالیانه برای جاروبرقی خود در نظر بگیرید
 • در صورت مشاهده ی کوچکترین مشکل با متخصصان تعمیر جاروبرقی پارس خزر در تهران یا سایر نقاط تماس بگیرید.
 • در حین کار با جاروبرقی از کشیده شدن سیم جاروبرقی بپرهیزید.
 • در حین جم کردن سیم جارو برقی به محل سیم دقت کنید تا جایی گیر نکرده باشد.
 • از کیسه های یکبار مصرف دوباره استفاده نکنید که قدرت مکش را پایین آورده وباعث داغی موتور جاروبرقی پارس خزر می شود.
 • جارو برقی را به طور منظم و مداوم روشن نگذارید.
 • در صورت شنیدن صداهای ناهنجار با متخصصان نمایندگی تعمیر جاروبرقی پارس خزر تماس بگیرید ویا جارو برقی را به نمایندگی برسانید.
 • گاهی به دلیل کارکرد نامناسب بوی سوختگی از جاروبرقی بلند می شود که بهتر است آن را از برق کشیده و به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارس خزر ببرید.

عمیرات جاروبرقی پارس خزر نپردازید باید نکاتی را در حین استفاده از جاروبرقی رعایت کنید. قیمت تعمیر جاروبرقی پارس خزر

18 دیدگاه

 • سامان سهیلی

  سلام. وقت بخیر یه جاروبرقی پارس خزر ۲۲۰۰ وات دارم وقتی باهاش کار میکنم روشن خاموش میشه دلیلش چی میتونه باشه؟

  • admin

   سلام اگر سیم و دوشاخه بررسی شده مشکل میتونه ناشی از اتصالیه سیم جمع کن یا ترموستات باشه.

 • نسترن

  سلام
  زمانی که در کیسه جارو بسته بوده جارو روشن کردن و جارو کشیدن داخل مخفظش پر شده از ذرات ریز و درشت بطوریکه هر دو فیلتر داخل و بالای جارو هم پر از گرد و خاک بود . لازم هست قسمت موتورش باز بشه تمیز بشه . مدل کمپرسور ۲۰۰۰

  • admin

   سلام اول بررسی کنید که پاکت به درستی وصل شده یا پارگی و سوراخی وجود نداشته باشه. در اینصورت آشغال ها وارد پاکت نمی شن. اگه صدای جاروبرقی غیرمعمول شده نیاز به بررسی موتور هست.

 • مهرآرا

  سلام جاروبرقیه ما مکشش کم شده مشکل از چی میتونه باشه؟

  • admin

   سلام. پاکت و فیلتر ها رو تمیز یا در صورت نیاز تعویض کنید. اگر مشکل رفع نشد باید توسط تکنسین بازدید بشه.

 • امامی

  سلام جاروبرقیه ما خیلی داغ می کنه طوری که من میترسم از داغی زیاد موتورش بسوزه و سریع خاموشش می کنم. میشه راهنمایی کنید چیکار باید بکنم؟

  • admin

   سلام. پاکت و فیلتر را تعویض کنید. ممکنه چیزی داخل اتصالات گیر کرده باشه . اگه مشکل حل نشد باید توسط تکنسین بازدید بشه.

 • نعمتیان

  سلام اخیرا دوشاخه جاروبرقی ما وقتی به برق می زنیم خیلی داغ میشه. دلیلش چیه؟

  • admin

   سلام به دلیل جریان موتوره و نیاز به سرویس داره.

 • قمیشی

  سلام جاروبرقی رو میزنم به برق روشن نمیشه در حالیکه برق بهش میرسه یعنی چراغ دکمه ی استارتش روشن می شه اما خودش نه دلیلش چیه؟

  • admin

   سلام اتصالات و برد باید بررسی بشه. برای ثبت درخواست تمنسین با شماره ی 47639-021 تماس بگیرید.

 • جمشیدی

  وقتی جارو رو روشن می کنم جرقه میزنه یه بوی بدی مثه بوی سوختگی هم میده

  • admin

   موتور جاروبرقی نیاز به بررسی داره برای ثبت درخواست با 47639-021 تماس بگیرید.

 • لیلی

  سلام برس جاروبرقی ما شکسته میخوام عکس ارسال کنم ببینید دارید یا یه چیزی مثل این به چه شماره ای باید ارسال کنم؟

  • admin

   سلام ارسال کنید به شماره واتساپ زیر:
   09362496087

 • مهسا

  سلام سر و صدای جارو برقی ما از حالت طبیعی گذشته دیگه خیلی صدا میده میشه راهنمایی کنید ایا نیاز به تعمیر داره؟

  • admin

   سلام بعد از تعویض پاکت و تمیز کردن فیلتر اگر باز صدای زیادی شنیده شد مربوط به بلبرینگ های جارو هست که باید توسط تکنسین بازدید و بررسی بشه.

 • ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *