نمایندگی تعمیر جاروبرقی ناسیونال

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال برای اطمینان از رضایت شما، بالاترین سطح خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می کند. از جمله خدمات جاروبرقی ناسیونال که در این مرکز به صورت تخصصی ارائه می شود می توان به تعمیر جاروبرقی ناسیونال در تهران اشاره کرد.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی ناسیونال

رضایت مشتری

در صورت تماس با تعمیرگاه مرکزی ناسیونال و اعلام مشکل دستگاه، تکنسین متخصص جاروبرقی ناسیونال به همراه قطعات مورد نیاز در سریع ترین زمان ممکن به محل شما اعزام می شود.

تعمیر دستگاه با ضمانت

تعمیر جاروبرقی شما توسط متخصصان تعمیرگاه مرکزی با ارائه ضمانت نامه رسمی مرکز تعمیرات ناسیونال، برای اطمينان خاطر شما کاربران انجام می شود.

خدمت رسانی سریع

در صورت تماس با تعمیرگاه مرکزی ناسیونال و اعلام مشکل دستگاه، تکنسین متخصص جاروبرقی ناسیونال به همراه قطعات مورد نیاز در سریع ترین زمان ممکن به محل شما اعزام می شود.
نمایندگی مجاز تعمیر جاروبرقی ناسیونال

 

 • تعمیر گاه مرکزی آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات لوازم خانگی با تعهد کامل می باشند.
 • تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما صورت می گیرد.
 • تعمیر سریع و تضمینی با قطعات اورجینال ضمانت دار انجام می پذیرد.
 • ۶ ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته ارائه می گردد.
 • اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی لوازم خانگی در سریعترین زمان ممکن به محل شما انجام می گیرد.
 • دارای شعب فعال در سطح شهر تهران و شهرستان های تهران می باشد.

نکات نگهداری جاروبرقی ناسیونال

عیب یابی جاروبرقی ناسیونال

تعمیر جاروبرقی ناسیونال

مرکز تخصصی تعمير جاروبرقی ناسیونال

 

خدمات ارائه شده در مرکز تعمير جاروبرقی ناسیونال منحصر به اشکالی خاص نيست و تعمير تمامی عيوب مرتبط با اين دستگاه را شامل می گردد. هدف اصلی مرکز جاروبرقی National تعمير انواع مدل های جاروبرقی و تامین قطعات مصرفی مانند فیلترها، لوله و اتصالات، پاکت و ... می باشد.

در صورتی که ميزان نقص دستگاه بالا بوده و نياز به تعويض برخی قطعات باشد، به شما اين اطمينان را می‌دهيم که قطعات جايگزين شده در مرکز تعمير جاروبرقی ناسیونال، اورجینال و از بالاترين سطح کيفی برخوردار باشند. تعميرات جاروبرقی ناسیونال در صورتی که به دست کارشناسان اين حيطه و با استفاده از تجهيزات تخصصی اين کار انجام پذيرد، می‌تواند کيفيت اوليه اين محصول را بازيابی کرده و مجدداً به کاربر، لذت کار با يک دستگاه نو و سالم را بچشاند.

علاوه بر اين متخصصان ما نکات و توصيه های مهمی در رابطه با نگهداری و طرز استفاده صحيح از جاروبرقی ناسیونال را به شما آموزش خواهند داد. تا بتوانيد از دستگاه خود استفاده بهتری داشته باشيد. برای ثبت درخواست تعميرات جاروبرقی ناسیونال خود می توانيد فرم درخواست تعميرات را تکميل کنید و يا با شماره ۴۴۳۸۰۸۴۹-۰۲۱ تماس حاصل فرماييد.

تعمیر جاروبرقی ناسیونال

 

 

مرکز تعمیرات جاروبرقی ناسیونال در تمام مناطق استان تهران به صورت پراکنده قرار گرفته است، در نظر داشته باشید که وجود قطعات اصلی در تمامی شعب، باعث می شود تا شما برای تعمیر جاروبرقی ناسیونال به مشکل برنخورید و به این اطمینان خاطر برسید که در صورت خرابی جاروبرقی ناسیونال در اولین فرصت جاروبرقی شما تعمیر خواهد شد.

 متخصصان مرکز تعمیرات جاروبرقی ناسیونال به صورت تخصصی و پیشرفته آموزش دیده اند تا تمامی مدل های جاروبرقی ناسیونال را به راحتی و در کوتاه ترین زمان تعمیر کنند. کلیه خدماتی که در این مرکز انجام می شود با ضمانت نامه کتبی و رسمی شرکت به مشتریان گرامی ارائه می گردد. 

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال

 

شما برای ارتباط با متخصصان تعمیر جاروبرقی ناسیونال در تهران و یا تعمیرات جاروبرقی ناسیونال در محل، می توانید با تماس با شماره های درج شده و یا به صورت اینترنتی در ارتباط باشید. همچنین از پشتیبانان جهت تعمیرات جارو برقی ناسیونال در منزل کمک بگیرید. مرکز تعمیرات جاروبرقی ناسیونال دارای بهترین متخصصان و کارشناسان در امر تعمیرات جاروبرقی ناسیونال می باشد که خدمات این مرکز شامل موارد زیر می باشد:

 

 • سرویس دوره ای و یا سالیانه جاروبرقی ناسیونال

 • مراجعه کارشناس جهت تعمیرات جاروبرقی ناسیونال در منزل یا محل مورد نظر

 • دارا بودن متخصصان دوره دیده و با تجره در امر تعمیرات و سرویس جاروبرقی ناسیونال

 • تعویض و یا تعمیر موتور جاروبرقی ناسیونال

 • تعویض بلبرینگ های موتور

 • تعویض ذغال و بالشتک جاروبرقی ناسیونال

 • تعویض پروانه و کلکتور جاروبرقی ناسیونال

 • تعویض قطعات جانبی جاروبرقی ناسیونال مانند فیلترها، لوله و اتصالات و...

 • تعویض یا تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی ناسیونال

 • تعمیر یا تعویض برد الکتریکی جاروبرقی ناسیونال

 

همچنین قیمت تعمیر جاروبرقی ناسیونال نیز بسیار مقرون به صرفه می باشد و تا زمان پایان گارانتی تعمیرات، تمامی خدمات رایگان می باشد.

 عیب یابی و رفع عیب های جاروبرقی ناسیونال

حین خرید جاروبرقی همیشه به مارک و بهترین برند بودن محصول دقت نکنید. بهتر است قبل از بررسی مارک به بررسی کارکرد و وات جاروبرقی دقت داشته باشید.

البته برند و مارک معتبر نیز دلیل خوبی برای انتخاب می باشد ولی بهتر است تمامی جوانب را در نظر بگیرید. در بسیاری از موارد متخصصان نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال در تهران علت بیشتر تماس ها را برای برخی از مشکلات بیان می کنند که در این قسمت با آنها آشنا خواهید شد و دومین سوالی که حین تماس با نمایندگی تعمیر جاروبرقی ناسیونال در تهران از متخصصان پرسیده می شود قیمت تعمیر جاروبرقی ناسیونال می باشد که برای پاسخ به این سوال باید تمامی مشکلات بررسی شود تا قیمت مشخص شود.

جاروبرقی ناسیونال داغ می کند

 

داغ شدن موتور جاروبرقی ناسیونال تا اندازه ای طبیعی است. اما اگر حرارت تولید شده بیش از حد طبیعی باشد، احتمال وجود مشکل در موتور جاروبرقی وجود دارد. در برخی شرایط کاربران از جاروبرقی ناسیونال بیشتر از توان نرمال انتظار دارند و گردوخاک های ساختمانی و یا آشغال های خیس را نیز با جاروبرقی مکش می کنند، که باعث می شود موتور بیش از اندازه داغ شود. برخی از افراد برای تماس تلفنی و یا برای انجام کارهای متفرقه هنگام جاروکشیدن منزل، جاروبرقی را روشن میگذارند. اگر مدت زمان روشن ماندن جاروبرقی بیش از اندازه باشد باعث نیم سوز شدن موتور نیز می شود.

متخصصان تعمیرات جاروبرقی ناسیونال در محل گاهی نیز داغ شدن جاروبرقی را به دلیل کثیف بودن فیلتر جاروبرقی می دانند.  شما می توانید با بررسی فیلتر جاروبرقی و رفع کثیفی مشکل داغ شدن را حل کنید. همچنین پر بودن پاکت جاروبرقی باعث مسدود شدن مسیر ورودی هوا به موتور می شود و این داغ شدن موتور را به دنبال دارد.

در صورتی که در این حالت از جاروبرقی استفاده ی مکرر شود موتور جاروبرقی آسیب جدی می بیند. برای تعویض و یا تعمیر موتور جاروبرقی باید با متخصصان تعمیرات جاروبرقی ناسیونال در تهران و یا مرکز تعمیرات جاروبرقی ناسیونال در محل تماس بگیرید تا مشکل جاروبرقی شما را حل کنند.

جاروبرقی مکش ضعیفی دارد و یا مکش ندارد

 

گاهی به این مشکل برمیخورید که حین جارو کشیدن، جاروبرقی مکش ندارد. هنگامی که برس جاروبرقی را بر روی سطوح می کشید نوعی صدای خفگی از جاروبرقی شنیده می شود. دلیل مکش نکردن جاروبرقی می تواند به دلیل پر بودن کیسه ی جاروبرقی ناسیونال، گیر کردن اشیاء در خرطوم و اتصالات جاروبرقی ناسیونال و یا مسدود بودن فیلترهای ورودی و خروجی باشد. یکی از دلایل مهم دیگری که باعث کاهش مکش جاروبرقی ناسیونال می شود، آسیب دیدن موتور آن می باشد. این اتفاق به دلیل ورود گرد و خاک به داخل موتور و یا استفاده ی مداوم در حالت کیپ بودن فیلتر، پاکت و شلنگ می افتد.

همچنین گاهی به دلیل خرابی برد الکترونیک، ولوم دستگاه از کار می افتد و روی حالت مینیمم ثابت می ماند. بعد از بررسی فیلترها و پاکت و اتصالات اگر مشکل مکش برطرف نشد، ایراد از برد الکترونیک یا موتور جاروبرقی می باشد و می بایست دستگاه توسط متخصص تعمیر جاروبرقی ناسیونال بازدید شود. شما می توانید برای ثبت درخواست تعمیر جاروبرقی ناسیونال تان با شماره ی ۴۴۳۸۰۸۴۹-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

جاروبرقی ناسیونال روشن نمی شود

 

زمانی که تصمیم به نظافت منزل و روشن کردن جاروبرقی دارید، اگر با فشار دادن دکمه ی پاور متوجه شدید که جارووبرقی روشن نمی شود، ابتدا پریز برق و دوشاخه را چک کنید. ممکن است برق ساختمان یا پریز مورد نظر قطع شده باشد. اگر مشکل از برق ورودی نبود دلایل متعددی برای این ایراد وجود دارد. عیب یابی خاموش بودن جاروبرقی ناسیونال نیازمند باز شدن جاروبرقی و بررسی همه ی قطعات داخلی جاروبرقی می باشد. اینکار حتما باید توسط تکنسین متخصص تعمیر جاروبرقی ناسیونال انجام گیرد.

از جمله دلایل فنی که باعث روشن نشدن جاروبرقی ناسیونال می شود عبارت اند از:

 • خرابی موتور; شامل سوختن کامل موتور یا بخشی از سیم پیچی، خرابی کلکتور، خرابی ذغال ها و ...

 • خرابی برد الکترونیک

 • مشکل در سیم جمع کن; شامل خرابی پلاتین ها، شکستن پایه، خرابی کابل و ...

برای تعمیر جاروبرقی ناسیونال می توانید درخواست خود را در قسمت ثبت درخواست یا شماره گیری ۴۴۳۸۰۸۴۹-۰۲۱ ثبت کنید تا کارشناسان مرکز تعمیرات ناسیونال در کم ترین زمان مشکل جاروبرقی تان را حل کنند.

خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی

 

هنگامی که شما مشغول جاروکردن منزل و یا محلی می باشید به صورت ناخودآگاه جاروبرقی شما خاموش می شود.شما دوباره دکمه ی روشن را فشار می دهید تا جاروبرقی روشن شود اما این اتفاق نمی افتد.

اولین دلیل احتمالی خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی می تواند سوختن موتور جاروبرقی می باشد.

ابتدا بهتر است سیم و دوشاخه جاروبرقی مورد بررسی قرار بگیرد، که ممکن است در آن قطعی ایجاد شده باشد. گاهی ممکن است برق محیط قطع شده باشد و پریز برق مورد استفاده، برق نداشته باشد. اگر مشکل در سیم نبود، علاوه بر احتمال سوختن موتور، امکان خرابی سیم جمع کن و برد الکترونیک نیز وجود دارد. 

برای تشخیص این مشکل بهتر است شما از متخصصان تعمیر جاروبرقی ناسیونال در تهران و یا مرکز تعمیرات جاروبرقی ناسیونال در محل کمک بخواهید تا مشکل را بررسی و به تعمیرات جاروبرقی در منزل شما بپردازند.

سروصدای بیش از اندازه ی جاروبرقی

 

 گاهی ممکن است حین استفاده از جاروبرقی ، متوجه ی صدای ناهنجار و غیرعادی موتور جاروبرقی شوید. به طور کلی در اکثر مواقع صدای زیاد جاروبرقی مربوط به آسیب دیدن موتور می باشد. عواملی که باعث خرابی و به صدا افتادن موتور می شوند عبارت اند از:

 • کشیدن آب و مایعات با جاروبرقی

 • پر شدن پاکت یا پاره شدن آن

 • استفاده از جاروبرقی بدون پاکت

 • مسدود بودن فیلتر های ورودی و خروجی

 • گیر کردن آشغال در لوله و اتصالات و مسدود کردن آن ها

اگر متوجه صدای زیاد جاروبرقی ناسیونال شدید، برای بررسی پروانه و بلبرینگ ها به هیچ عنوان قسمت موتور را دستکاری نکنید. برای رفع صدای ناهنجار بهتر است از متخصصان تعمیرات جاروبرقی ناسیونال در منزل  یا مرکز تعمیرات جاروبرقی ناسیونال در تهران و سایر نقاط کمک بخواهید. هنگامی که شما به دستکاری قسمت های حساس جاروبرقی می پردازید ناخواسته باعث می شوید برای جاروبرقی شما مشکلات بزرگ تر و غیر قابل حل پیش بیاید. در نتیجه هزینه های تعمیر نیز افزایش می یابد.

جاروبرقی ناسیونال بوی سوختگی می دهد

 

هنگام استفاده از جاروبرقی متوجه بوی بد سوختگی می شوید و بعضا یک دود بد بو از جاروبرقی شما خارج می شود. دلیل اصلی و رایج این ایراد خرابی موتور جاروبرقی می باشد. در این حالت به محض متوجه شدن بوی سوختگی جاروبرقی را بلافاصله خاموش کنید و به هیچ وجه به برق نزنید. اگر به موقع متوجه ی این موضوع شوید، احتمال اینکه موتور جاروبرقی تعمیر شود وجود دارد و شاید نیازی به تعویض آن نباشد. اما اگر به صورت مکرر در این حالت از جاروبرقی استفاده کنید آسیب جدی به موتور وارد می شود و می بایست حتما تعویض شود.

کارشناسان تعمیر جاروبرقی ناسیونال دلیل اصلی این ایراد را ورود آب و مایعات به داخل موتور، مسدود بودن فیلترهای ورودی و خروجی و پر بودن پاکت جاروبرقی می دانند. در برخی موارد مشتریان به دلیل جمع آوری گرد و خاک ساختمانی با جاروبرقی این اتفاق را رقم می زنند. متخصصان تعمیرات جاروبرقی جهت تعمیرات جاروبرقی در منزل به محل مورد نظر مراجعه کرده و تا جایی که بتوانند به تعمیر جاروبرقی در محل می پردازند و در صورتی که مشکل جدی باشد آن را مراکز تعمیراتی ارجاع می دهند و ظرف مدت ۲۴ ساعت مشکل جاروبرقی را برطرف می کنند.

در صورت بروز این مشکل نگران نباشید. کافیست با شماره ی ۴۴۳۸۰۸۴۹-۰۲۱ تماس بگیرید تا همکاران ما در اسرع وقت در محل شما حضور یابند.

سیم جمع کن جاروبرقی ناسیونال خراب است

 

اگر سیم جاروبرقی جمع نمی شود، سیم به صورت کامل بیرون نمی آید یا در حین کارکردن خودبه خود جمع می شود، مشکل از خرابی سیم جمع کن می باشد. سیم جمع کن جاروبرقی ناسیونال مکانیزم نسبتا پیچیده ای دارد و شامل فنر، ترمز، قرقره، شفت و پایه می باشد. در صورت بروز این مشکل متخصصان مرکز تعمیرات ناسیونال، برای کاهش هزینه ها، تا جایی که ممکن است سعی در تعمیر قطعات معیوب سیم جمع کن دارند. از جمله تعمیراتی که در کارگاه تعمیر جاروبرقی ناسیونال انجام می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

 • شارژ فنر سیم جمع کن و تعویض فنر

 • تعمیر یا تعویض ترمز سیم جمع کن

 • جوشکاری پلاستیک شفت سیم جمع کن

 • تعمیر یا تعویض  پایه سیم جمع کن

 • تعمیر یا تعویض قرقره

 • بازسازی و تعویض پلاتین های سیم جمع کن

 • تعمیر یا تعویض پدال سیم جمع کن

 

معمولا در اثر استفاده ی نامناسب از سیم جمع کن توسط کاربران سیم جمع کن خراب می شود. مثلا بیرون کشیدن کابل تا انتها از جمله مواردی است که باعث ایجاد خرابی در سیم جمع کن می شود. بهتر است که نیم متر انتهای کابل با استفاده از چسب های رنگی علامت گذاری شود تا حین بیرون کشیدن کابل مراقب باشید که بیشتر از آن کابل را نکشید.

خدمات پس از فروش جاروبرقی ناسیونال

 

خدمات پس از فروش جاروبرقی ناسیونال (National) يکي از مؤثر ترين اهداف بارازيابي محصولات و لوازم خانگي ناسیونال است که توانسته است طي سال‌ها تلاش در صدها مرکز تخصصي تعميرات ناسیونال گام بزرگي را در زمينه تعمير ، سرويس و خدمات پس از فروش جاروبرقی ناسیونال بردارد.

با وجود اين پشتيباني، شما حتي بعد از سال ها استفاده از لوازم خانگي ناسیونال تنها نيستيد و اگر مشکلي هر چند کوچک داشته باشيد تيم فني خدمات جاروبرقی ناسیونال به صورت شبانه روز در مرکز تخصصي تعميرات لوازم خانگي ناسیونال در سراسر ايران در کمترين زمان ممکن آماده خدمت رساني به شما هستند.

در صورتي لوازم خريداري‌ شده شما داراي گارانتي مي باشد و اعتبار گارانتي دستگاه تمام نشده است از شماره سريال محصول خود که داخل دفترچه گارانتي است استفاده کرده و با شماره هاي داخل دفترچه تماس برقرار کنيد.

تعمیر جاروبرقی ناسیونال در منزل

 

برخی از مشکلات در جاروبرقی ناسیونال وجود دارد که ارزش تماس تلفنی جهت کمک از متخصص را ندارد و شما به راحتی با مطالعه ی مطالب این سایت و یا دانسته های خود می توانید به برطرف کردن این مشکلات بپردازید.

از جمله مشکلاتی که برای جاروبرقی ناسیونال به وجود می آید و به متخصصان نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال در محل نیازی نیست شامل موارد زیر است:

 

 • مشکل در پاکت جاروبرقی

 • گیر کردن اشیا در خرطومی جاروبرقی

 • قطعی برق منزل

 • تعویض فیلترهای ورودی و خروجی

 • تعویض لوله و اتصالات

 • گیر کردن پرز و مو در قسمت برس

 

هنگامی که برای انجام تعمیر جارو برقی در منزل اقدام می کنید باید چندین نکته را رعایت کنید تا از خطرات احتمالی پیشگیری شود. این نکات شام موارد زیر می باشد:

 

 • در صورت داشتن تخصص کافی می توانید اقدام به تعمیرات جاروبرقی در منزل کنید.

 • وسایل لازم جهت تعمیرات جاروبرقی را به همراه داشته باشید.

 • قبل از انجام تعمیر جاروبرقی در محل باید جاروبرقی را از برق جدا کنید.

 • برای تعمیرات جاروبرقی در محل از پشتیبانان تعمیر جاروبرقی در تهران یا مراکز تعمیر جاروبرقی در محل کمک بگیرید.

 • قبل از باز کردن جاروبرقی برای انجام تعمیرات کیسه و خرطوم را بررسی کنید.

 • از دستکاری موتور و اجزای آن بپرهیزید.

 • در صورتی که مشکل را نتوانستید بیابید قبل از دستکاری با متخصصان مرکز تعمیرات جاروبرقی ناسیونال ۴۴۳۸۰۸۴۹-۰۲۱ در تهران و یا سایر نقاط شهرتان تماس بگیرید.

 

متخصصان تعمیر جاروبرقی ناسیونال در تهران، مشاوران تعمیرات جاروبرقی در محل را نیز برای شرکت استخدام کرده اند تا افراد به راحتی بتوانند از مشاوره ی آن ها استفاده کرده و به تعمیر جاروبرقی ناسیونال در منزل می پردازند.

نکات مهم در تعمیرات جاروبرقی ناسیونال

 

 • هنگامی که جاروبرقی ناگهان خاموش می شود اولین اقدام شما باید این باشد که شما برق منزل را چک کنید تا از قطع بودن برق مطمئن شوید.

 

 • تعمیرات جاروبرقی در تهران و یا سایر نقاط بسیار راحت بوده و دیگر لازم نیست شما برای انجام تعمیرات کل شهر را دنبال تعمیرکار بگردید.

 

 • هنگامی که شما نتوانستید به تعمیرات جاروبرقی در منزل بپردازید بهتر است از دستکاری جاروبرقی بپرهیزید و در اولین فرصت با متخصصان تعمیر جاروبرقی در محل تماس بگیرید.

 

 • هنگامی که جارو برقی شما چیزی در قسمت خرطوم آن گیر می کند شما می توانید به راحتی با استفاده یک شی دراز وسیله را از خرطوم خارج کنید.

 

 • شما برای ارتباط با متخصصان تعمیر جاروبرقی در تهران و یا مراکز تعمیرات جاروبرقی در محل می توانید با تماس با آنها و یا پیامک به شماره های درج شده و یا به صورت اینترنتی در ارتباط باشید و همچنین از پشتیبانان جهت تعمیر جارو برقی در منزل کمک بگیرید.

تعمیرات جاروبرقی ناسیونال به صورت تخصصی

همانطور که میدانید جاروبرقی های پیشرفته ی امروزه نیز به صورتی تولید می شوند که بسیار جمع جور می باشند و تمامی قطعات در کنار یکدیگر جاسازی می شوند.

مشکلات جزئی و ساده به راحتی توسط خودتان در منزل قابل حل می باشد و برای گرفتن راهنمایی شما می توانید از پشتیبانان تعمیر جاروبرقی ناسیونال در تهران کمک بخواهید.

امروزه سایت های آموزشی نیز در جهت انجام تعمیرات به شما بسیار کمک می کنند و به صورت مرحله به مرحله به شما آم. زش می دهند.

گاهی در جاروبرقی مشکلاتی رخ می دهد که قابل حل توسط شما و یا پشتیبانان نمایندگی تعمیر جاروبرقی ناسیونال نمی باشد و نیاز است تا به صورت تخصصی مورد بررسی قرار بگیرد.

 قیمت تعمیر جاروبرقی ناسیونال با توجه به نوع تعمیرات و یا تعویض قطعات مشخص می شود.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال در تهران و سایر شهر ها با استخدام متخصصان کارآمد و کاردان به صورت 24 ساعت از شبانه روز در 7 روز هفته منتظر شما هستند تا تمامی مشکلات و خرابی های شما را حل کنند.

متخصصان مراکز تعمیرات جاروبرقی با توجه به مدل جاروبرقی ناسیونال برای شما متخصصان ویژه ای را می فرستند که در رابطه با همان مدل آموزش دیده اند. این متخصصان بدون خطا و اشتباه به صورت تخصصی به تعمیرات جاروبرقی شما می پردازند و در صورتی که قطعات جاروبرقی را تعویض کنند قطعات تا یکسال گارانتی و ضمانت می شود که در صورت مشکل می توانید با متخصصان تماس بگیرید.

تامین قطعات و لوازم جانبی جارو برقی ناسیونال

 

قطعات جاروبرقی ناسیونال به مرور زمان در اثر استفاده ی مداوم فرسوده و معیوب می شوند. یکی از مشکلاتی که مشتریان جاروبرقی ناسیونال پس از خرابی قطعات جانبی (مانند لوله و اتصالات، برس، فیلترها و ...) با آن روبه رو می شوند پیدا نکردن مراکز مشخص برای تهیه و خریداری لوازم یدکی می باشد. خوشبختانه ما در مرکز خدمات جاروبرقی ناسیونال با داشتن انواع قطعات مدل های مختلف جاروبرقی های ناسیونال این مشکل را برای شما مشتریان گرامی برطرف کرده ایم. برای سفارش و دریافت قطعه ی مورد نیاز برای جاروبرقی ناسیونال خود کافیست با شماره ی ۴۴۳۸۰۸۳۵-۰۲۱ تماس گرفته یا عکس قطعه ی مورد نظر را به شماره واتساپ ۰۹۳۶۲۴۹۶۰۸۷ ارسال نمایید.

 

از جمله قطعات موجود شامل انواع:

 • فیلترهای ورودی و خروجی
 • برس و پارویی
 • لوله تلسکوپی
 • شلنگ و خرطومی (کنفی و معمولی)
 • پاکت های یکبار مصرف و دائمی
 • جاپاکتی
 • زبانه ی درب
 • بدنه (قاب بالا، کفی، درب فیلتر خروجی)
 • کلیدهای ولوم و پاور
 • چرخ و ...

همکاران ما به صورت شبانه روزی آماده ی پاسخگویی و ثبت سفارشات شما هستند. قطعات مورد نیاز شما با نازل ترین قیمت و بهترین کیفیت در محل شما تحویل داده می شود. ارسال قطعات برای همه ی استان ها و شهرهای کشور امکان پذیر است.

نکات مهم در استفاده و نگهداری از جاروبرقی ناسیونال

برای اینکه شما به راحتی بتوانید از جاروبرقی برای مدت طولانی و بدون دردسر استفاده کنید و هزینه های زیادی را جهت تعمیرات جاروبرقی ناسیونال نپردازید باید نکاتی را در حین استفاده از جاروبرقی رعایت کنید. قیمت تعمیر جاروبرقی ناسیونال

 • کیسه را مرتباً تعویض کنید

 

یکی از سریعترین و آسان ترین کارهایی که می توانید برای جاروبرقی خود انجام دهید این است که بطور منظم کیسه را تعویض کنید. بسیاری از مردم تصور میکنند که کیسه های فقط زمانی قابل تعویض هستند که کاملا پر شده باشند و یا ترکیده باشند. با این حال، برای اینکه دستگاهتان به بهترین شکل ممکن کار کند کیسه را در زمان پر شدن 2/3 تعویض کنید، نه زمانی که کاملاً با خاک پر شده و کیسه جای سوزن انداختن ندارد.

 

 • اطمینان حاصل کنید که کیسه به درستی وصل شده است

 

انجام این کار ساده به نظر می رسد، اما با وجود بسیاری از مارک ها، مدل ها و انواع جاروبرقی های مختلف، وصل کردن کیسه ممکن است برای بعضی از افراد تا حدودی دشوار باشد. این امر به ویژه برای کسانی که انجام این کار را برای اولین بار انجام می دهند سخت است. اگر کیسه به درستی وصل نشده باشد، می توانید متوجه شوید که مواد زائد آنطور که باید وارد کیسه نمی شوند، اما در عوض قسمت داخلی جاروبرقی شما را پر می کند. این می تواند به جاروبرقی صدمه بزند، زیرا قطعات متحرک قادر نخواهند بود کار خود را به همان میزان ممکن انجام دهند

 

 • رول برس را تمیز کنید

 

گاهی اوقات، می خواهید رول برس برس جاروبرقی خود را بررسی کنید. با گذشت زمان، موارد خاصی می توانند به دور رول پیچیده شوند که می تواند مانع از چرخش شود. این موارد شامل نخ، مو و پشم و کرک است. می توانید این اجسام را در حین نصب رول برس جدا کرده، یا می توانید آن را حذف کنید.

 

 • فیلترها و شیلنگها را بررسی کنید

 

اگر جاروبرقی شما دارای فیلتر است، می خواهید آن را تمیز کنید و به صورت دوره ای آن را جایگزین کنید. بسته به میزان راحتی تعویض آن می توانید یک فیلتر پلاستیکی را بشویید و فیلتر کاغذی یا پارچه ای را تکان دهید. گاهی اشیایی در شلنگ گیر می کنند که از از رایج ترین اشیاء در شیلنگ ها جوراب، لباس زیر یا اسباب بازی های کوچک هستند.

 

 • سرویس دوره ای یا سالیانه برای جاروبرقی خود در نظر بگیرید
 • در صورت مشاهده ی کوچکترین مشکل با متخصصان تعمیر جاروبرقی ناسیونال در تهران یا سایر نقاط تماس بگیرید.
 • در حین کار با جاروبرقی از کشیده شدن سیم جاروبرقی بپرهیزید.
 • در حین جم کردن سیم جارو برقی به محل سیم دقت کنید تا جایی گیر نکرده باشد.
 • از کیسه های یکبار مصرف دوباره استفاده نکنید که قدرت مکش را پایین آورده وباعث داغی موتور جاروبرقی ناسیونال می شود.
 • جارو برقی را به طور منظم و مداوم روشن نگذارید.
 • در صورت شنیدن صداهای ناهنجار با متخصصان نمایندگی تعمیر جاروبرقی ناسیونال تماس بگیرید ویا جارو برقی را به نمایندگی برسانید.
 • گاهی به دلیل کارکرد نامناسب بوی سوختگی از جاروبرقی بلند می شود که بهتر است آن را از برق کشیده و به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال ببرید.

 

هزينه تعمير جاروبرقی ناسیونال

 

مجموعه ناسیونال سرويس راستاي جلب رضايت مشتري مفتخر است ، کليه هزينه هاي تعميرات ماشين جاروبرقی را با جزئيات شفاف سازي نمايد ، اميدواريم با رعايت کردن قوانين مشتري مداري جايگاه خود را در عرصه خدمات لوازم خانگي ناسیونال حفظ نماييم .

چنانچه نياز به تعمير جاروبرقی ناسیونال خود در تهران داريد و هزينه آن براي شما سنگين مي باشد کافي است از طريق فرم تماس يا شماره هاي تماس ناسیونال سرويس در سراسر تهران تماس حاصل نماييد تا از خدمات ارزان جاروبرقی در مجموعه ما بهره مند شويد و نگراني بابت هزينه تعميرات ماشين جاروبرقی خود نداشته باشيد.

در اولين تماس، ابتدا يکي از متخصصان ناسیونال سرويس در يک مشاوره تلفني تلاش مي کند ايراد دستگاه را پيدا کند. در اين مرحله در صورتي که مشکل جزئي اي وجود داشته باشد شما قادر خواهيد بود خود، آن را برطرف نماييد. در غير اين صورت، مي توانيد درخواست کنيد که يکي از متخصصان ما براي رفع مشکل در منزل يا محل مورد نظر شما حضور يابند. در اين حالت، تکنسين هاي ناسیونال سرويس ظرف مدت حداکثر2 ساعت در محل حاضر شده و به ارائه سرويس و خدمات مي پردازند.

لازم به ذکر است قبل از اينکه به مطالعه هزينه تعمير جاروبرقی بپردازيد ، به نکات زير توجه نماييد

هزينه خدمات جاروبرقی بر حسب تجربه ، سابقه ، ضمانت نامه و نوع کارکرد تکنسين قيمت را تعيين مينمايد. بايد به اين موضوع دقت نماييد که کيفيت کار با هزينه تعميرات جاروبرقی رابطه مستقيم دارد. به گارانتي خدمات دقت نماييد ، بعد از تعمير جاروبرقی چه مدت زمان ، کدام خدمات و کدام قطعات را به شما گارانتي مي دهند. تعويض قطعات جاروبرقی در بازار تهران از کيفيت هاي مختلفي برخوردار است ، بنابراين نوع کيفيت قطعه در قيمت تاثير زيادي دارد.

لازم به ذکر است که کليه هزينه ها و قيمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحاديه حساب مي شود و بعد از کسر تخفيف هاي مورد نظر اخذ خواهد شد. هزينه هاي مربوط به اجرت تعمير و تعويض قطعات مشخص است ولي به دليل متغيير بودن قيمت قطعات بر اساس کيفت و مدل ماشين جاروبرقی، مي توانيد در هنگام تماس تلفني با شرکت هزينه ها و نرخ قطعات مطلع شويد.

تعمير جاروبرقی ناسیونال در تهران

 

مرکز تخصصی جاروبرقی ناسیونال در سراسر تهران شعبی را ايجاد کرد است، تا تمامي کاربران جارو برقی ناسیونال جهت تعمير جاروبرقی ناسیونال در تهران به راحتی به تعمیرکار متخصص دست یابی داشته باشند و با خیال راحت تعمیر دستگاه خود را به ما بسپارند.

مرکز تعميرات جاروبرقی ناسیونال سعی کرده است که در تمام مناطق شمال، جنوب، شرق و غرب تهران شعبه ايجاد کند تا همشهريان گرامی در سريعترين زمان ممکن به تعميرکاران جاروبرقی ناسیونال دسترسی داشته باشند. فقط با يک تماس در کمترين زمان ممکن تکنسين تعمير جاروبرقی ناسیونال در محل شما حضور پيدا کرده و مشکل جاروبرقی شما را حل کند.

شعب پراکنده در تهران 

مرکز تعمیرات ناسیونال با داشتن چندين شعبه در شمال تهران ، شرق تهران ، جنوب تهران ، غرب تهران اين شرايط را به وجود آورده که تعميرات و سرويس لوازم خانگی شما به سرعت انجام شود. شما می توانيد برای سرويس های دوره ای جاروبرقی خود با مرکز تعمیرات ناسیونال تماس بگیريد و در خواست سرويس دوره ای کنيد تا از خرابی جاروبرقی جلوگيری شود.

 

 

20 دیدگاه

 • اعظم محمدی

  سلام داشتم با جاروبرقی کار میکردم یهو خاموش شد و دیگه روشن نشد چیکار باید کنم دلیلش چی میتونه باشه

  • admin

   سلام. خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی دلایل زیادی داره از جمله یکسره کار کردن با جاروبرقی یا گرفتگی لوله یا خرابی یکی از قطعات مثل ترموستات و … جاروبرقی باید توسط تکنسین بازدید بشه می تونید با شماره ی ۴۷۶۳۹-۰۲۱تماس بگیرین تا کارشناسا بهتر راهنماییتون کنن.

 • ساقیان

  سلام چند وقته مکش جاروبرقیه ما کم شده قبلا خیلی مکشش قوی بود. تازه هم خریدیم. حدود یه سالی میشه. میشه راهنمایی کنید چه مشکلی داره؟

  • admin

   سلام ضعیف شدن مکش جاروبرقی دلایل متفاوتی داره اما در وهله ی اول شما باید پاکت جاروبرقی رو تمیز یا تعویض کنید. سپس فیلترها رو بشویید یا تعویض کنید. اگر مشکل حل نشد باید توسط تکنسین بازدید بشه.

 • مهدی زاده

  سلام جاروبرقی رو روشن کنم باهاش کار کنم بعد از یک دقیقه بوی سوختگی اومد و خاموش شد فکر کنم موتورش سوخت چیکار باید کنم؟

  • admin

   سلام. یکی از احتمالات قوی سوختن موتور هست اما در هر صورت باید توسط تکنسین بازدید بشه میتونید با شماره ی ۴۷۶۳۹-۰۲۱ تماس بگیرید تا درخواستتون ثبت بشه.

 • حمزوی

  سلام میخواستم قاب رویی جاروبرقی 2200 وات را عوض کنم. شما موجود دارید؟

  • admin

   سلام. عکس جاروبرقی رو به شماره ی 09362496087 واتساپ کنید و از موجودی قطعه مورد نظرتون استعلام بگیرید.

 • میترا

  سلام مکش جاروبرقی ما کم شده طبق مطالب سایت کیسه و فیلتر رو تمیز کردم اما همچنان ضعیف می کشه چیکار میتونم بکنم؟

  • admin

   سلام علاوه بر کیسه و فیلترها باید برس و خرطومی رو هم چک کنید تا چیزی داخلشون گیر نکرده باشه اگه باز هم مشکل حل نشد باید توسط تکنسین بازدید بشه.

 • خدابنده لو

  سلام جاروبرقی ما روشن نمیشه و خودش سیم جمع می کنه دلیلش چیه؟

  • admin

   آاگ سلام فیلتر، پاکت و اتصالت رو بررسی کنید تا مسدود نشده باشن. ممکنه مشکل از سنسور حرارتی باشه که با داغ شدن جاروبرقی، جارو رو خاوش میکنه.

 • غیاثی

  من امروز متوجه شدم جاروبرقیم داره جرقه میزنه جرقه هاش خیلی بزرگ و قرمز هستن. خیلی نگران شدم سریع خاموشش کردم راهنمایی می کنید لطفا

  • admin

   موتور جاروبرقی شما باید بررسی بشه. می تونید با شماره ی 47639-021 تماس بگیرید.

 • مرادیان

  سلام جاروبرقی ما کم و زیاد نمیشه من فکر می کنم ولومش خراب شده چون یه جوری هرز می چرخه

  • admin

   سلام. بله احتمالش هست بهتره که بازدید بشه می تونید برای اطلاعات بیشتر با 47639-021 تماس بگیرید.

 • وهابی

  سیم جمع کن جارو داخل نمیره برای تعمیر چکار باید کنم؟

  • admin

   سلام می تونید با 47639-021 تماس بگیرید و ثبت درخواست تعمیر کنید.

 • سمیه

  سلام جاروبرقی صدای زیادی میده فیلتر رو عوض کردم پاکتش هم خالی هست برای تعمیر چیکار باید کنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • admin

   سلام برای ثبت درخواست تعمیر جاروبرقی با 47639-021 تماس بگیرید.

 • ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *