• 44444444 -021 دفتر مرکزی

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک

 

مرکز تخصصي تعمیرات جاروبرقي پاناسونیک آماده ارائه خدمات تعمير جارو برقي پاناسونیک با بهترين کيفيت و سريع ترين زمان ممکن در تهران  مي باشد. تعميرگاه  مجاز جاروبرقي  پاناسونیک (panasonic) سال هاي زيادي است که پشتيباني و خدمات دهي به برند پاناسونیک به عنوان يکي از با کيفت ترين  محصولات لوازم خانگي را بر عهده دارد و توانسته است در طي سال‌ها کار در اين زمينه خاطره خوبي را از خدمات دهي در ذهن مشتريان خود ثبت کند. اين مرکز با داشتن متخصص‌ ترين و با سابقه ترين تعميرکاران جارو برقي پاناسونیک در سراسر تهران توانسته است گام به گام با فناوري روز دنيا کار سرويس و تعمير جارو برقي پاناسونیک را در تمامي تعميرگاه هاي مجاز پاناسونیک عهده‌دار شود.

 

مشکلات جاروبرقي پاناسونيک به بدون نياز به نمايندگي تعميرات جاروبرقي پاناسونيک ميتوانيد اقدام به رفع آن کنيد

 

1.تعویض فيلتر جاروبرقي جاروبرقي پاناسونيک :

تنها وظيفه ي فيلتر جاروبرقي که از اهميت زيادي نيز برخوردار است تصفيه هوا است.بنابراين نبايد به طور کامل کثيف باشد و يا منافذ آن گرفتگي داشته باشد .توصيه نمايندگي تعميرات جاروبرقي پاناسونيک به مشتريان تميز کردن فيلتر جاروبرقي همراه با تعويض کيسه جاروبرقي است.

 

2.کيسه جاروبرقي جاروبرقي پاناسونيک :

کيسه هاي جاروبرقي در دو نوع يکبار مصرف و دائمي دسته بندي ميشوند . هنگامي که بيش از 90% کيسه جاروبرقي از زباله پر شده باشد کيسه بايد تعويض يا تميز شود.براي تعويض کيسه جاروبرقي از نمايندگي تعميرات جاروبرقي پاناسونيک راهنمايي بخواهيد اما براي تميز کردن فيلتر جاروبرقي پاناسونيک بايد به چند نکته زير توجه داشته باشيد:

کيسه را در فضاي باز از داخل جاروبرقي بيرون آوريد.
همچنين کيسه را در فضاي باز از زباله خالي کنيد.
پس از خالي کردن کيسه جاروبرقي آن را با آب ولرم و شوينده ي مناسب شستشو دهيد.
حتما کيسه را در مجاورت آفتاب قرار دهيد و در صورت خشک شدن کيسه به صورت کامل آن را سر جاي خود قرار دهيد.

 

3.کابل برق جاروبرقي پاناسونيک :

گاهي مشکل در کابل برق جاروبرقي پاناسونيک موجب روشن نشدن دستگاه ميشود و در پي آن موجب ميشود شما تصور کنيد که جاروبرقي مشکل جدي پيدا کرده است.براي جلوگيري از اتصال و قطعي در سيم جاروبرقي در نمايندگي تعميرات جاروبرقي پاناسونيک به مشريان توصيه ميشود سيم را از حرارت مستقيم و مايعات دور نگه دارند.

4.لوله خرطومي جاروبرقي پاناسونيک :

هرگاه مشکلي در مکش جاروبرقي پاناسونيک مشاهده کرديد ابتدا بايد لوله خرطومي جاروبرقي را براي پارگي و يا گرفتگي بررسي کنيد.اگر نياز به تعويض بود سريعا اقدام کنيد.

 

5.برس جاروبرقي پاناسونيک :

برس جاروبرقي کار تميز کردن را براي شما آسان تر ميکنند.اما شايد گاهي نياز باشد با استفاده از يک قلم مو قست هايي از جاروبرقي را به صورت دستي تميز کنيد.

 

6.مشکل داغ شدن بيش از حد جاروبرقي پاناسونيک :

داغ شدن بيش از حد جاروبرقي به دليل مشکل در موتور جاروبرقي است که بايد بررسي و رفع شود.اگر از تعميرات دانشي نداريد حتما با نمايندگي تعميرات جاروبرقي پاناسونيک تماس حاصل فرماييد و در جهت تعمير جاروبرقي پاناسونيک از آن ها کمک بخواهيد.

 

7.مشکل چرخ هاي جاروبرقي پاناسونيک :

چرخ هاي جاروبرقي پاناسونيک دائما در حال سايش ميباشند .پس طبيعي است که دچار شکستگي و مشکل در حرکت شوند.در صورت برزو اين مشکل با خريد چرخ هاي دستگاه به سادگي ميتوانيد آن ها را جايگزين کنيد.

 

8.کليد روشن و خاموش جاروبرقي پاناسونيک :

اگر از تعميرات سر رشته داريد با خريداري کردن قطعات اين کليد به راحتي ميتوانيد مشکل را حل کنيد.در غير ين صورت با نمايندگي تعميرات جاروبرقي پاناسونيک تماس حاصل فرماييد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید