• 44444444 -021 دفتر مرکزی

نمایندگی تعمیر جاروبرقی

samsung تعمیر جاروبرقی

 

تعمیر جاروبرقی سامسونگ

 مرکز تخصصي تعميرجاروبرقی سامسونگ آماده ارائه خدمات سرويس و تعمير  جارو برقي  با بهترين کيفيت و در سريع ترين زمان ممکن مي باشد. مرکز تخصصي تعميرات جاروبرقي سامسونگ   سال هاي زيادي است که پشتيباني و خدمات دهي به برند سامسونگ را به عنوان يکي از معتبرترين و باکيفيت ترين محصولات لوازم خانگي بر عهده دارد و توانسته است در طي سال‌ها کار در اين زمينه خاطره خوبي را از خدمات دهي در ذهن مشتريان خود ثبت کند. اين مرکز با داشتن متخصص‌ ترين و با سابقه ترين تعميرکاران جاروبرقي در سراسر تهران توانسته است گام به گام با فناوري روز دنيا کار سرويس و تعمير جاروبرقي سامسونگ را در تمامي نقاط تهران بر عهده بگیرد.

 

اگر متوجه شديد که جاروبرقي خوب تميز نمي‌کند و قدرت مکش آن کاهش يافته است:

1.ابتدا دستگاه را خاموش کند تا سرد شود تا گرد و خاک های معلق فروکش کنند.


2.کیسه جارو برقی را چک کنید و در صورتی که پر شده است آن را خالی کنید.


3. در صورتی که مشکل با خالی کردن کیسه حل نشد اتصالات جارو را از هم باز کنید.


4. لوله ها را بررسی کنید که چیزی باعث مسدود شدن نشده باشد.


5.بخش‌هايي از لوله‌هاي جاروبرقي که با چشم قابل‌ديدن نيستند را با فرستادن يک سيم بلند بررسي کنيد و اگر راه آن مسدود شده، متوجه شويد و آن را باز کنيد.


6.براي اطمينان بيشتر از تميز بودن لوله خرطومي و اتصالات فلزي جاروبرقي، آن‌ها را آب بشوييد تا کاملاً تميز شوند.


7. فیلتر جارو برقی را نیز چک کنید و از تمیز بودن آن اطمینان حاصل کنید.


 بعد از شستوشویی لوله های حتما آنها را خشک کنید و بعد از جارو استفاده کنید.

 

 

در صورتی که از تمیز بودن لوبه و اتصالات اطمینان حاصل کردید، مجدداً دستگاه را روشن کنيد و قدرت مکش جاروبرقی را بررسی کنید. اگر بازهم دستگاه قدرت مکش دستگاه ضعیف بود جاروبرقی خراب شده است و باید تعمیر شود.

درصورتی که در زمینه تعمیر جاروبرقی سامسونگ اطلاعاتی ندارید به هیچ وجه سعی در تعمیر دستگاه نکنید چونکه باعث خرابی بیشتر دستگاه می شود. براي هر گونه خدمات تعميرات جاروبرقي سامسونگ بهتر است با تعمیرات تخصصی جاروبرقي سامسونگ تماس بگيريد.

پيشنهاد مي کنيم براي آگاهي بيشتر درباره افزايش طول عمر جاروبرقي مقاله چند نکته کليدي براي استفاده و نگهداري از جاروبرقي را مطالعه کنيد. براي رفع هرگونه نقص و تعمير جاروبرقي در سراسر تهران و در کوتاه‌ترين زمان ممکن مي‌توانيد با ما تماس بگيريد و يا از طريق فرم ثبت سفارش آنلاين، درخواست تعمير جاروبرقي سامسونگ خود را ارسال کنيد.

 

خدمات پس از فروش جارو برقي ال جي
خدمات پس از فروش جارو برقي سامسونگ يکي از مؤثر ترين اهداف بارازيابي محصولات و لوازم خانگي سامسونگ است که توانسته است طي سال‌ها تلاش در صدها نمايندگي تعميرات سامسونگ گام بزرگي را در زمينه تعمير ، سرويس و خدمات پس از فروش جارو برقي ال جي بردارد.
با وجود اين پشتيباني، شما حتي بعد از سال ها استفاده از جارو برقي سامسونگ تنها نيستيد و اگر مشکلي هر چند کوچک داشته باشيد تيم فني خدمات جارو برقي سامسونگ به صورت شبانه روز در نمايندگي جارو برقي سامسونگ در سراسر ايران در کمترين زمان ممکن آماده خدمت رساني به شما هستند.
در صورتي لوازم خريداري‌ شده شما داراي گارانتي سام سرویس مي باشد و اعتبار گارانتي دستگاه تمام نشده است از شماره سريال محصول خود که داخل دفترچه گارانتي است استفاده کرده و با شماره هاي داخل دفترچه تماس برقرار کنيد.