• 44444444 -021 دفتر مرکزی

نمایندگی تعمیر جاروبرقی

bosch تعمیر جاروبرقی

 

تعمیر جارو برقی بوش

 

در صورتي که جاروبرقي بوش خود را روشن کرده و متوجه صداهاي عجيب و نا هنجار از داخل آن شديد و يا اينکه جارو برقي شما حتي روشن نشد بايد با حفظ خونسردي و پرهيز از هر گونه دستکاري جارو برقي خود با تعمیرگاه تخصصی جاروبرقی تماس بگيريد .

ممکن است جاروبرقي شما به هيچ عنوان نياز به تعمير اساسي نداشته باشد ولي در صورت نياز به تعمير مرکز تعمیر جاروبرقی هرگونه ريسک مرتبط با تعمير جاروبرقي شما را به صفر رسانده و با نازلترين قيمت آن را تعمير مي نمايد .

قبل از رسيدن کارشناسان مرکز تخصصی تعمیر جاروبرقی به محل مي بايست تست هاي اوليه را انجام داده و نتيجه را به ما اعلام نماييد .

متداول ترين مشکلات جارو برقي بوش به شرح زير مي باشد :

بين سيم هاي رابط اتصال کوتاه رخ داده
کليد قطع وصل ممکن است خراب شده باشد
شايد موتور سوخته باشد.

 

نمایندگی جاروبرقی بوش

برند بوش يکي از خوش نام ترين و معروف ترين برند هاي بين المللي در حوزه لوازم خانگي بوده که در سال هاي گذشته با توجه به پشتيباني خوب ، کيفيت عالي و مصرف انرژي بسيار بهينه توجهات بسيار زيادي را به سمت خود معطوف نموده است ، از اين رو با افزايش تعداد مشتريان نياز آن ها به تعميرکار و سرويس کار حرفه اي و رسمي برند بوش به شدت احساس مي شود ، در اين راستا مجموعه تعمیر جاوربرقی با توجه به تجربه چندين ساله خود اقدام به تعمير لوازم خانگي بوش نموده و ضمانت کارکرد صحيح لوازم خانگي تعمير شده شما را ارائه خواهد داد .

مجموعه تخصصی تعمیر جاروبرقی به عنوان تعميرگاه مجاز جاروبرقي بوش آماده ارائه خدمات سرويس و تعمير جارو برقي بوش شما بوده و بهترين خدمات در سريع ترين زمان ممکن را به شما ارائه خواهد داد