• 44444444 -021 دفتر مرکزی

نمایندگی تعمیر جاروبرقی

philips تعمیر جاروبرقی

 

 تعمیر جاروبرقی فیلیپس

 

انعطاف در تعيين زمان تعميرات جاروبرقي فيليپس

تعميرگاه مجاز و مرکزي فيليپس آماده ارائه خدمات تعمير جارو برقي فيليپس با بهترين کيفيت و سريع ترين زمان ممکن در تهران  مي باشد. نمايندگي تعميرات جارو برقي فيليپس (PHILIPS) سال هاي زيادي است که پشتيباني و خدمات دهي به برند فيليپس به عنوان يکي از معتبرترين و باکيفيت ترين محصولات لوازم خانگي را بر عهده دارد و توانسته است در طي سال‌ها کار در اين زمينه خاطره خوبي را از خدمات دهي در ذهن مشتريان خود ثبت کند. اين مرکز با داشتن متخصص‌ترين و با سابقه ترين تعميرکاران جارو برقي فيليپس در سراسر تهران توانسته است گام به گام با فناوري روز دنيا کار سرويس و تعمير جارو برقي فيليپس را در تمامي تعميرگاه هاي مجاز فيليپس عهده‌دار شود.

 

تعميرگاه تخصصي و مجاز تعمير جارو برقي فيليپس چيست ؟


تعميرگاه تخصصي و مجاز ما بهترين و قابل اعتمادترين گزينه براي سرويس و تعمير جارو برقي فيليپس شما در سراسر تهران مي باشد. با ده ها متخصص حرفه اي و با تجربه در تهران و کرج و گارانتي خدمات ارائه شده ما بهترين انتخاب شما براي تعميرات جاروبرقي فيليپس شما هستيم. مهم نيست که جارو برقي شما از کدام مدل مي باشد زيرا ما تمامي مدل ها را تعمير مي کنيم. سيستم خدمات دهي ما نزديکترين متخصص را جهت تعمير در زماني که شما تعيين ميکنيد به محل اعزام نموده تا در سريعترين زمان ممکن مشکل شما را برطرف کنند.

مشکلات متداول جارو برقي فيليپس که نياز به تعمير دارند :

جارو برقي روشن نمي شود.
قدرت مکش جارو برقي کم شده است.
در حين جارو کردن جارو برقي خاموش مي شود.
البته دلايل ديگه اي هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن مشکلاتي براي جارو برقي فيليپس شود. اگر شما مشکلي داريد که در ليست بالا وجود ندارد و يا نمي دانيد که به چه علت جارو برقي شما به درستي کار نمي کند مي توانيد با ما تماس بگيريد تا در اولين فرصت يک متخصص جهت عيب يابي و در صورت تمايل جهت تعمير جارو برقي فيليپس براي شما ارسال شود.