• 44444444 -021 دفتر مرکزی

تعمیر جاروبرقی سامسونگ

تعمیرگاه تخصصی جاروبرقی سامسونگ 

مرکز تخصصي تعميرجاروبرقی سامسونگ آماده ارائه خدمات سرويس و تعمير  جارو برقي  با بهترين کيفيت و در سريع ترين زمان ممکن مي باشد. مرکز تخصصي تعميرات جاروبرقي سامسونگ   سال هاي زيادي است که پشتيباني و خدمات دهي به برند سامسونگ را به عنوان يکي از معتبرترين و باکيفيت ترين محصولات لوازم خانگي بر عهده دارد و توانسته است در طي سال‌ها کار در اين زمينه خاطره خوبي را از خدمات دهي در ذهن مشتريان خود ثبت کند. اين مرکز با داشتن متخصص‌ ترين و با تجربه ترین تعميرکاران جاروبرقي در سراسر تهران توانسته است گام به گام با فناوري روز دنيا کار سرويس و تعمير جاروبرقي سامسونگ را در تمامي نقاط تهران بر عهده بگیرد.

 

از ایرادها و معایبی که ممکن است در جاروبرقی ها پیش بیاید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

1. صدای زیاد همراه با بوی سوختگی

2. مکش ضعیف

3. خرابی سیم جمع کن 

4. خاموش شدن بعد از چند دقیقه کارکردن

5. عمل نکردن ولوم کم و زیاد

6. عمل نکردن کلید خاموش و روشن دستگاه

7. خراب و مسدود شدن فیلترهای وروددی

8. شکستگی یا فرسوده شدن لوله و اتصالات و برس

 

تعمیر جاروبرقی سامسونگ

 

شرحی بعضی از موارد خرابی

صداي زياد به همراه بوي سوختگي :

تعداد زيادي از مشتريان به خاطر صداي زياد جارو برقي با ما تماس مي گيرند و دليل به وجود آمدن اين مشکل را مي پرسند. معمولا اين مشکل به دليل آسيب وارد شدن به موتور جاروبرقي مي باشد البته موارد ديگري مثل خراب شدن بلبرينگ ها و پرونه ها يا چرقه زدن کلکتور آن است.

از عواملي که باعث آسيب رسيدن به موتور جاروبرقي مي شود مي توان به موارد زير اشاره کرد:

الف- کيپ شدن فيلتر ها و عايق دور موتور فيلترهاي جاروبرقي الزاما هر 6 الي 12 ماه يکبار بايد تعويض شود در صورت تعويض نکردن به موقع فيلترها موتور تحت فشار بيشتري کار مي کند و باعث خراب شدن اين قطعه مي شود.

ب- درست قرار ندادن پاکت در محل استقرارش باعث مي شود گرد و خاک به جاي اينکه وارد پاکت شود به بيرون آن کشيد شده مستقيما پس از برخورد به فيلترهاي ورودي بخشي از آن وارد موتور شده و بخش بيشتر آن به فيلتر چسبيده و انباشته مي شود. و باعث مسدود شدن فيلتر ورودي و در نهايت تحت فشار کارکردن موتور جارو برقي مي شود که صداي زياد به همراه مکش کم را به دنبال دارد.

ج- مسدود بودن مسیر لوله و اتصالات باعث می شود که موتور جاروبرقی تحت فشار کارکند و پس از مدتی در اثر گرم شدن بیش از حد موتور، بلبرینگ ها به صدا افتاده و در نهایت باعث سوختن موتور می شود.

د- ورود آب و مایعات به موتور دستگاه باعث ایجاد جرقه بیش از حد در بخش موتور دستگاه می شود. که تغییر صدای جاروبرقی را به دنبال دارد. نهایتا در اثر عبور جریان الکتریکی بالا سیم پیچی، موتور می سوزد.

هر کدام از موارد بالا باعث ایجاد اختلال در روند کارکردن طبیعی موتور جاروبرقی می شود در صورت آسیب رسیدن به موتور جاروبرقی دو راه حل برای برطرف کردن مشکل وجود دارد.

1. موتور سرویس یا تعمیر شود

2. موتور تعویض شود.

ازکجا بفهمیم که موتور جاروبرقی قابل تعمیر است؟

برای مواردی که جاروبرقی به کارگاه آورده می شود. با تست جریان الکتریکی می توان متوجه شد که موتور آن قابل تعمیر است یا نه.

اگر هنگام تست جریان، موتور بیش از 9 یا 10 آمپر جریان بکشد به بخش روتور(کلتور) موتور آسیب جدی رسیده است و بهترین کار تعویض موتور می باشد. اگر علیرغم صدای زیاد جریان عبوری از موتور کمتر از 9 آمپر باشد، موتور قابل تعمیر است، یعنی با تعویض بلبرینگ ها ، پروانه و ذغال ها، موتور به حالت طبیعی خود بر می گردد. بدیهی است که هزینه تعمیر موتور نسبت به تعویض آن به مراتب کمتر است. امکان تعویض روتور هم برای موتورهای سوخته وجود دارد اما چون هزینه آن با تعویض کامل موتور تفاوت چندانی ندارد تعویض روتور پیشنهاد نمی شود.

لازم به ذکر است که در صورت خرابی موتور از بازکردن دستگاه جدا خود داری فرمایید و جهت تعمیر جاروبرقی با شماره های کارگاه تخصصی تماس بگیرید. باز شدن دستگاه توسط افراد غیر متخصص باعث رسیدن آسیب بیشتر به آن می شود و بعضا هزینه های بالاتری را به دنبال خواهد داشت.

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید